Resident Alien

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Resident Alien izle; SyFy 2021 Yapımı Dizi fragmanı konusu, Oyuncuları, Resident Alien tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Resident Alien isimli çizgi romandan uyarlanan dizi film uzaylıların dünyaya gelmeleri ile yaşadıkları konu ediliyor. Resident Alien Dizisi Fragmanı, IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Resident Alien Dizisi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Resident Alien Dizi Hakkında

Resident Alien Dizisi 2021 yayınlanan SyFy orjinal Dizisidir. Macera Komedi Dram Bilimkurgu türünde ki dizi büyük ses getirmiştir. Dizinin yönetmen koltuğunda Chris Sheridan otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Chris Sheridan, Peter Hogan almıştır. Resident Alien başrol oyuncu kadrosunu ise Alan Tudyk, Corey Reynolds, Alice Wetterlund gibi isimler süslemiştir. – ‘ lük Resident Alien IMDb puanına sahiptir.

Resident Alien izle SyFy Dizi Fragmanı, Konusu, Oyuncuları, Tanıtımı

Resident Alien Dizi konusu

Resident Alien Dizi; Resident Alien isimli çizgi romandan uyarlanan dizi film uzaylıların dünyaya gelmeleri ile yaşadıkları konu ediliyor. Harry isimli uzaylı özel görevli olarak dünyaya gönderilmiştir. Colorado’ nun küçük bir kasabasına yerleşerek burada doktor kılığına girer ve sonra bu görevi sırasında kendisiyle çelişen olaylar yaşamaya başlar. Yaşadığı bu ikilemin nedeni ise şudur ? İnsanlar kurtarılmaya değer canlılar mıdır ?

Resident Alien Dizisi Full izle, Tek Parça izle, Türkçe Dublaj izle

Resident Alien Dizi oyuncuları kimdir?

Alan Tudyk
Sara Tomko
Corey Reynolds
Alice Wetterlund
Levi Fiehler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status