Recep İvedik 6

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Recep İvedik 6 izle, Filmi 2019 Full HD Tek Parça izle… Kaliteli film arayanlar için Recep İvedik Filmi Fragmanı Tek Parça 720p izle tüm film severler için Recep İvedik Full HD 1080p izle fragmanı konusu tüm bilgiler için tıklamanız yeterli.

Recep İvedik 6 izle, Konya’ya giderken kendisini Kenya’da bulan Recep İvedik’in maceralarını konu ediyor. Recep İvedik’in hayatı kendisine gelen bir davet ile bambaşka bir hal alır. Davet ile Recep İvedik, kuru fasulye festivaline çağrılmaktadır. Daveti memnuniyetle karşılayan Recep, arkadaşı Nurullah’ı da yanına alarak Konya’ya doğru yola koyulur. Daha yolculuğa başlar başlamaz türlü talihsizlikler yaşayan ikili, yolculuğun sonunda kendilerini Konya yerine Kenya’da bulur.

Seyahat acentesinin hatası sonucu Kenya’ya gelen Recep ve Nurullah, Türkiye’ye geri dönmenin yolunu arar. Bilmedikleri bir coğrafyada bulunan Recep ile Nurullah, kendilerini birden iki düşman yerli kabilenin arasında bulur. Kendisine has yöntemlerle içinde bulunduğu vahşi dünyada ayakta kalmaya çalışan Recep’in başına bu süreçte birbirinden ilginç olaylar gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Super Girll izle, Super Girll fragman izle, Super Girll trailer, Super Girll promo
Super Girl 5.Sezon 13.Bölüm

Her hafta reyting ölçümlerinde üst sıralarda yer almayı başarabilen ender dizilerden birisi olan dizi Super Girl 5.Sezon 13.Bölüm Türkçe Dublaj

Kapat
DMCA.com Protection Status