Randıman Filmi Fragmanı Yayınlandı

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Yerli komedi türünde bir yapım olan Randıman filminin 25 Eylül 2020 tarihinde vizyona girmesi planlanmaktadır. Haberimiz içeriğinde Randıman Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça izleyebilir, konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Randıman Film Fragmanı Full Hd Tek Parça izle

Randıman Filmi Oyuncuları

Randıman filminin oyuncu kadrosunda Salih Kalyon, Yağmur Ün, Kerim Aydemir yer almaktadır. Filmin yönetmenliğini ise Mehmet Hoşnut yapmaktadır.

Randıman Filmi Konusu

Genç bir kadın yapacağı bir sunumun hazırlığı maksadıyla Ordu’ya gelir. Filiz genç bir kadındır ve bir reklam şirketinde çalışmaktadır. Reklam şirketinin patronu Ferhat, çikolata ile ilgili bir reklamın hazırlanması için Filiz’i görevlendirir. Filiz, çikolatanın en önemli maddesi olan fındıktan işe başlamaya karar verir. Bunun için de Ordu’ya gider. Burada hummalı bir çalışmaya girişen Filiz’e bu konuda en çok çocukluk arkadaşı Eşref ve ailesi ellerinden geldiğince yardımcı olur. Ne var ki köyde oldukça garip olaylar görülmeye başlar ve bu da Filiz’in işlerini engellemektedir. Filiz’in iş arkadaşları da İstanbul’dan Ordu’ya gelirler ve birbirinden ilginç ve komik olaylar birbirini takip etmeye başlar.

Randıman Filmi Vizyon Tarihi | Ne Zaman

Filmin gösterim tarihi olarak 25 Eylül 2020 tarihi belirlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Star Wars Skywalker’ın Yükselişi izle, Star Wars Skywalker’ın Yükselişi Filmi 2019 Konusu, Yönetmeni hakkında tüm bilgileri Star Wars Skywalker’ın Yükselişi Fragmanı Full hd tek parça izle
Star Wars Skywalker’ın Yükselişi

Star Wars Skywalker’ın Yükselişi Filmin Yönetmeni: J.J. Abrams Filmin Oyuncuları: Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac Filmin Türü: Bilim Kurgu, Macera Filmin Vizyon

Kapat
DMCA.com Protection Status