Randıman Filmi Fragmanı Yayınlandı

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Randıman filmi izlemeyi düşünden ve öncesinde film ile alakalı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizde aradığınız bilgileri bulabilirsiniz. Haberimiz içeriğinde Randıman filmine ilişkin geniş bilgiler bulabilirsiniz. Film gösterimi yapılmakta olan sinema salonlarında vizyona girmeden evvel hakkında hayli yüksek sayıda haber yapılan Randıman filmi oldukça merak edilmekte.

Sinema eleştirmenleri tarafından hakkında oldukça güzel haberler yapılan Randıman filmi gişede de bu başarısını devam ettirdi. Haberimizde Randıman Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Randıman filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Yerli komedi türünde bir yapım olan Randıman filminin 25 Eylül 2020 tarihinde vizyona girmesi planlanmaktadır. Haberimiz içeriğinde Randıman Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça izleyebilir, konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Randıman Film Fragmanı Full Hd Tek Parça izle

Randıman Filmi Oyuncuları

Randıman filminin oyuncu kadrosunda Salih Kalyon, Yağmur Ün, Kerim Aydemir yer almaktadır. Filmin yönetmenliğini ise Mehmet Hoşnut yapmaktadır.

Randıman Filmi Konusu

Genç bir kadın yapacağı bir sunumun hazırlığı maksadıyla Ordu’ya gelir. Filiz genç bir kadındır ve bir reklam şirketinde çalışmaktadır. Reklam şirketinin patronu Ferhat, çikolata ile ilgili bir reklamın hazırlanması için Filiz’i görevlendirir. Filiz, çikolatanın en önemli maddesi olan fındıktan işe başlamaya karar verir. Bunun için de Ordu’ya gider. Burada hummalı bir çalışmaya girişen Filiz’e bu konuda en çok çocukluk arkadaşı Eşref ve ailesi ellerinden geldiğince yardımcı olur. Ne var ki köyde oldukça garip olaylar görülmeye başlar ve bu da Filiz’in işlerini engellemektedir. Filiz’in iş arkadaşları da İstanbul’dan Ordu’ya gelirler ve birbirinden ilginç ve komik olaylar birbirini takip etmeye başlar.

Randıman Filmi Vizyon Tarihi | Ne Zaman

Filmin gösterim tarihi olarak 25 Eylül 2020 tarihi belirlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kuklalı Köşk Hırsız Var Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 19 Nisan 2019 Kuklalı Köşk Hırsız Var Filmi Yönetmeni : Mustafa H.Öztürk Kuklalı Köşk Hırsız Var Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Kadir Çöpdemir, Serkan Şengül, Ali Uyandıran Kuklalı Köşk Hırsız Var fragmanı izle : Fragman yayınlandığı ilk günden itibaren dikkatleri üzerine topladı. Kuklalı Köşk Hırsız Var Filmi Konusu : Kuklalı Köşk Hırsız Var, zengin olma hayalleriyle yanıp tutuşan bir grup hırsızın, canlı kuklaları çalmaları sonrasında başlarından geçen maceraları konu alıyor. Görkemli bir köşkte yaşamakta olan Müşfik Amca’nın bir akşam arkadaşlarının davetine katılması, hiç beklenmedik olayların gelişmesine yol açar. Soygun amacıyla Müşfik’in evine girmeyi planlayan Behçet ve Riko adlı iki hırsız, onun evden ayrılmasıyla beraber hemen planlarını uygulamaya başlar. Hırsızlar evde kimsenin olmadığını zannederler fakat hesaba katmadıkları çok önemli bir detay vardır. Müşfik, evden ayrılırken köşkü kuklalara emanet etmiştir. Eve hırsızların girdiğini fark eden kuklalar, hırsızlara karşı evi savunmaya girişir. Birdenbire karşılarında capcanlı kuklaları görünce neye uğradıklarını şaşıran Behçet ve Riko, kuklaların evdeki eşyalardan daha çok para edeceğini düşünüp, onları kaçırmaya karar verir. Peki kuklaları kaçırmak, düşündükleri kadar kolay olacak mıdır? Mustafa H.Öztürk imzalı yerli animasyon filminin seslendirme kadrosunda, Kadir Çöpdemir, Serkan Şengül, Ali Uyandıran gibi isimler yer alıyor. Kuklalı Köşk Hırsız Var 2019 Filmi izle, Kuklalı Köşk Hırsız Var Tek parça izle, Kuklalı Köşk Hırsız Var Full hd izle, Kuklalı Köşk Hırsız Var 1080p 720p izle, Kuklalı Köşk Hırsız Var Filmi konusu, Kuklalı Köşk Hırsız Var Filmi oyuncuları, Kuklalı Köşk Hırsız Var Filmi Yönetmeni
Kuklalı Köşk Hırsız Var

Kuklalı Köşk Hırsız Var Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 19 Nisan 2019 Filmin Yönetmeni : Mustafa

Kapat
DMCA.com Protection Status