Randıman Filmi Fragmanı Yayınlandı

Google News Abone Ol Sinefocus.com
988
Randıman Filmi Fragmanı Yayınlandı

Randıman filmi izlemeyi düşünden ve öncesinde film ile alakalı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizde aradığınız bilgileri bulabilirsiniz. Haberimiz içeriğinde Randıman filmine ilişkin geniş bilgiler bulabilirsiniz. Film gösterimi yapılmakta olan sinema salonlarında vizyona girmeden evvel hakkında hayli yüksek sayıda haber yapılan Randıman filmi oldukça merak edilmekte.

Sinema eleştirmenleri tarafından hakkında oldukça güzel haberler yapılan Randıman filmi gişede de bu başarısını devam ettirdi. Haberimizde Randıman Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Randıman filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Yerli komedi türünde bir yapım olan Randıman filminin 25 Eylül 2020 tarihinde vizyona girmesi planlanmaktadır. Haberimiz içeriğinde Randıman Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça izleyebilir, konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Randıman Film Fragmanı Full Hd Tek Parça izle

Randıman Filmi Oyuncuları

Randıman filminin oyuncu kadrosunda Salih Kalyon, Yağmur Ün, Kerim Aydemir yer almaktadır. Filmin yönetmenliğini ise Mehmet Hoşnut yapmaktadır.

Randıman Filmi Konusu

Genç bir kadın yapacağı bir sunumun hazırlığı maksadıyla Ordu’ya gelir. Filiz genç bir kadındır ve bir reklam şirketinde çalışmaktadır. Reklam şirketinin patronu Ferhat, çikolata ile ilgili bir reklamın hazırlanması için Filiz’i görevlendirir. Filiz, çikolatanın en önemli maddesi olan fındıktan işe başlamaya karar verir. Bunun için de Ordu’ya gider. Burada hummalı bir çalışmaya girişen Filiz’e bu konuda en çok çocukluk arkadaşı Eşref ve ailesi ellerinden geldiğince yardımcı olur. Ne var ki köyde oldukça garip olaylar görülmeye başlar ve bu da Filiz’in işlerini engellemektedir. Filiz’in iş arkadaşları da İstanbul’dan Ordu’ya gelirler ve birbirinden ilginç ve komik olaylar birbirini takip etmeye başlar.

Randıman Filmi Vizyon Tarihi | Ne Zaman

Filmin gösterim tarihi olarak 25 Eylül 2020 tarihi belirlenmiştir.

Bir cevap yazın