Ramo 36. Bölüm izle Full 19 Mart 2021 Fragmanı Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Ramo 36. Bölüm izle; 19 Mart 2021 dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Ramo 36. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Ramo, Korkut’la iş birliği yaptığı için Mazhar’a öfkelidir. Ramo 36. Bölüm 19 Mart 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Ramo Geçen Bölüm Özeti

Ramo 36. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Ramo, Korkut’la iş birliği yaptığı için Mazhar’a öfkelidir. Mazhar’ın ölen patronlardan biri olan Yıldırım’ın yerine geçmek istediğini de öğrenince bunu yeni tanışacağı patrona söylemeyi düşünür. Karşısında öldürmüş olduğu Yıldırım’ı görünce ise hayatının şokunu yaşar. Diğer yandan Şerif’in de Ramo’yla ilgili bazı planları vardır.

Ramo 36. Bölüm izle Fragmanı

Ramo dizi konusu

Ramo ve ailesi, Adanalı bir ailedir ve burada uzun yıllar ırgatlık olarak pamuk tüccarlarının yanında çalışmışlardır. Çukurovaya hakim olan çok güçlü bir ailenin karanlık işlerini yürütmek zorunda kalan aile ise Ramo, bu durumdan son derece rahatsızlık duymaya başlayana kadar devam eder. Ramo ve ailesi, Adana’ da yoksul bir semtte tehlikeli ama bir o kadar da eğlenceli bir mahallede kendi koydukları kurallar ile yaşamaktadırlar.

Ramo, çok akıllı ve bir o kadar da cesur bir delikanlıdır. Ailesinin bu şekilde yaşamasından rahatsızlığı git gide artmaktadır. Sonunda isyan bayrağını çekerek çalıştıkları aileye karşı baş kaldırır. Ailesinin tüm engellerine rağmen geri adım atmaz. Bu yolda onu tek etkileyen Sibel’ dir.

Ramo dizi oyuncuları kimdir?

Ramo – Murat Yıldırım
Sibel – Esra Bilgiç
Cihangir – Olgun Şimşek
Hasan – İlker Aksum
Yavuz – Yiğit Özşener
Fidan – İdil Fırat
Nehir – Devrim Özkan
Doğu – Mustafa Yıldırım
Ahsen – Pelin Körmükçü
Afet – Efsane Odağ
Sebahat – Sacide Taşaner

DMCA.com Protection Status