Ramo 30. Bölüm Full izle Fragmanı 29 Ocak 2021 Tek Parça

Google News Abone Ol Sinefocus.com
71
Ramo 30. Bölüm Full izle Fragmanı 29 Ocak 2021 Tek Parça

Ramo 30. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Ramo 30. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Cihangir’ in beklenmedik ölümü İstanbul’ da bütün denge taşlarının yer değiştirmesine neden olmuştur. Ramo 30. Bölüm 29 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Ramo Geçen Bölüm Özeti

Ramo 30. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Cihangir’ in beklenmedik ölümü İstanbul’ da bütün denge taşlarının yer değiştirmesine neden olmuştur. Ramo’ ya yardım ettiği için patronları Mazhar’ dan büyük bir bedel isterler. Vadim, Ramo’ yu öldürmek için yeni bir planı harekete geçirir. Nehir, eline geçirdiği belge ile Sibel’ i yok etmek için en iyi şekil de bu kozu kullanmayı planlamaktadır.

Ramo ve Sibel düğünleri için Adana’ yı uygun görmüşler. Düğün için İstanbul’dan ayrılmadan önce Ramo, halletmesi gereken son bir işi halletmek için Serdengeçtiler’ le harekete geçmek üzereyken beklenmedik bir sürpriz onları beklemektedir.

Ramo 30. Bölüm izle Fragmanı

Ramo 30. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Ramo 29 Ocak 2021

Ramo dizi konusu

Ramo ve ailesi, Adanalı bir ailedir ve burada uzun yıllar ırgatlık olarak pamuk tüccarlarının yanında çalışmışlardır. Çukurovaya hakim olan çok güçlü bir ailenin karanlık işlerini yürütmek zorunda kalan aile ise Ramo, bu durumdan son derece rahatsızlık duymaya başlayana kadar devam eder. Ramo ve ailesi, Adana’ da yoksul bir semtte tehlikeli ama bir o kadar da eğlenceli bir mahallede kendi koydukları kurallar ile yaşamaktadırlar.

Ramo, çok akıllı ve bir o kadar da cesur bir delikanlıdır. Ailesinin bu şekilde yaşamasından rahatsızlığı git gide artmaktadır. Sonunda isyan bayrağını çekerek çalıştıkları aileye karşı baş kaldırır. Ailesinin tüm engellerine rağmen geri adım atmaz. Bu yolda onu tek etkileyen Sibel’ dir.

Ramo dizi oyuncuları kimdir?

Ramo – Murat Yıldırım
Sibel – Esra Bilgiç
Cihangir – Olgun Şimşek
Hasan – İlker Aksum
Yavuz – Yiğit Özşener
Fidan – İdil Fırat
Nehir – Devrim Özkan
Doğu – Mustafa Yıldırım
Ahsen – Pelin Körmükçü
Afet – Efsane Odağ
Sebahat – Sacide Taşaner

Ramo 30. Bölüm izle, Ramo 30. Bölüm full izle, Ramo 30. Bölüm tek parça izle, Ramo 30. Bölüm ne zaman, Ramo 30. Bölüm kıyafetleri, Ramo 30. Bölüm ilk sahne, Ramo 30. Bölüm ön izleme, Ramo dizisi Yeni Son Bölüm izle, Ramo Dizisi 29 Ocak 2021, Ramo 30. Bölüm canlı izle, Ramo 30. Bölüm kesintisiz izle, Ramo 30. Bölüm 720p izle, Ramo 30. Bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın