Ramo 29. Bölüm

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Ramo 29. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Ramo 29. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Ramo, en büyük kozunu kullanarak Cihangir’ e “Kızın elimde!” diyerek meydan okumuştur. Ramo 29. Bölüm 22 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Ramo Geçen Bölüm Özeti

Ramo 29. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Ramo, en büyük kozunu kullanarak Cihangir’ e “Kızın elimde!” diyerek meydan okumuştur. Bölüm de gerek Cihangir, gerekse Ramo’ nun başı büyük derttedir ve ikisi de büyük tehlike altındadır. Ramo ve Cihangir artık karşı karşıya gelmiştir ve bu tehlikeli karşılaşmanın sonunda neler olacak ?

Ramo 29. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, 22 Ocak 2021

Ramo dizi konusu

Ramo ve ailesi, Adanalı bir ailedir ve burada uzun yıllar ırgatlık olarak pamuk tüccarlarının yanında çalışmışlardır. Çukurovaya hakim olan çok güçlü bir ailenin karanlık işlerini yürütmek zorunda kalan aile ise Ramo, bu durumdan son derece rahatsızlık duymaya başlayana kadar devam eder. Ramo ve ailesi, Adana’ da yoksul bir semtte tehlikeli ama bir o kadar da eğlenceli bir mahallede kendi koydukları kurallar ile yaşamaktadırlar.

Ramo 29. Bölüm Tek Parça izle, Full izle

Ramo, çok akıllı ve bir o kadar da cesur bir delikanlıdır. Ailesinin bu şekilde yaşamasından rahatsızlığı git gide artmaktadır. Sonunda isyan bayrağını çekerek çalıştıkları aileye karşı baş kaldırır. Ailesinin tüm engellerine rağmen geri adım atmaz. Bu yolda onu tek etkileyen Sibel’ dir.

Ramo dizi oyuncuları kimdir?

Ramo – Murat Yıldırım
Sibel – Esra Bilgiç
Cihangir – Olgun Şimşek
Hasan – İlker Aksum
Yavuz – Yiğit Özşener
Fidan – İdil Fırat
Nehir – Devrim Özkan
Doğu – Mustafa Yıldırım
Ahsen – Pelin Körmükçü
Afet – Efsane Odağ
Sebahat – Sacide Taşaner

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status