Ramo 28. Bölüm

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Ramo 28. Bölüm izle; yeni son bölüm dizi fragmanı Ramo 28. Bölüm tek parça olarak full HD izlemek için tüm detaylar. Ramo 27. Bölüm 15 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Ramo’ nın peşin de hem Mazhar’ ın hem de Cihangir’ in adamları takılmıştır.

Ramo Geçen Bölüm Özeti

Ramo 28. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Ramo’ nın peşin de hem Mazhar’ ın hem de Cihangir’ in adamları takılmıştır. Diğer yandan Sibel ve ailede ki herkes Ramo’ yu bulmak için seferber olmuştur. Başına birşey gelmeden biran önce bulmaya çalışmışlardır. Tabi ki hiçbirinin haberi olmadığı şey ise; Ramo, Sibel ve ailesine tekrar kavuşabilmek için cehennemin tam ortasında ölüm kalım mücadelesi içindedir.

Ramo 28. Bölüm izle Fragmanı 15 Ocak 2021

Ramo dizi konusu

Ramo ve ailesi, Adanalı bir ailedir ve burada uzun yıllar ırgatlık olarak pamuk tüccarlarının yanında çalışmışlardır. Çukurovaya hakim olan çok güçlü bir ailenin karanlık işlerini yürütmek zorunda kalan aile ise Ramo, bu durumdan son derece rahatsızlık duymaya başlayana kadar devam eder. Ramo ve ailesi, Adana’ da yoksul bir semtte tehlikeli ama bir o kadar da eğlenceli bir mahallede kendi koydukları kurallar ile yaşamaktadırlar.

Ramo 28. Bölüm Tek Parça Full izle

Ramo, çok akıllı ve bir o kadar da cesur bir delikanlıdır. Ailesinin bu şekilde yaşamasından rahatsızlığı git gide artmaktadır. Sonunda isyan bayrağını çekerek çalıştıkları aileye karşı baş kaldırır. Ailesinin tüm engellerine rağmen geri adım atmaz. Bu yolda onu tek etkileyen Sibel’ dir.

Ramo dizi oyuncuları kimdir?

Ramo – Murat Yıldırım
Sibel – Esra Bilgiç
Cihangir – Olgun Şimşek
Hasan – İlker Aksum
Yavuz – Yiğit Özşener
Fidan – İdil Fırat
Nehir – Devrim Özkan
Doğu – Mustafa Yıldırım
Ahsen – Pelin Körmükçü
Afet – Efsane Odağ
Sebahat – Sacide Taşaner

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status