Ramo 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Ramo 22. Bölüm Tek Parça Fragmanı Full HD izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Ramo 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı ? Ramo 22. Bölüm Tek Parça Fragmanı Full HD izle

Ramo 22. Bölüm fragmanı yayınlandı mı ? Ramo 22. Bölüm tek parça fragmanı full hd izle yeni son bölüm tüm heyecanı ile işte ayrıntılar. Ramo 22. Bölüm yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Ramo 22. Bölüm full hd tek parça izleyici karşısına çıkan yeni bölüm fragmanında, son bölüm de olacaklar büyük heyecanla beklenmekte. Ramo 22. Bölüm full hd fragmanda merak uyandıran gelişmeler oldu. Ramo 22. Bölüm yeni bölümüyle 27 Kasım’da ekranlarda olacak. İşte, Ramo 22. Bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Ramo 22. Bölüm son bölümde yaşananların özeti.

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Ramo eon bölümü ile sevenleriyle buluştu. Yeni bölüm de Ramo ‘ da neler olacağına dair izleyici büyük heyecan içerisinde… Başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum ve Yiğit Özşener gibi oyuncuların süslediği dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor.

Son bölüm de ki konuya bir göz atacak olursak; Ramo bir yandan kendi canını kurtarma çabası içinde diğer taraftan ise Hasan ve ailesini kurtarmak için verdiği büyük uğraş konu edilmişti. Ramo ailesini kurtarmak için verdiğimi mücadele ve kendisinden istenenler için yapmak zorunda kaldığı olaylardan kurtulmayı başarmıştır. Yeni bölüm de neler olacağı ise geçen bölümde ki heyecanın devam edeceği sinyallerini taşımaktadır.

Ramo geçne bölümden çarpıcı bir sahne

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status