Ramo 2. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Ramo 2. Bölüm Fragmanı Özeti ile bu gece ekranlara gelecek sevilen dizi Ramo 2. Bölüm Full HD Tek Parça izle

Ramo 2. Bölüm Özeti | Full HD

Show tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve ilk bölümü ile büyük merak uyandıran Ramo 21 Ocak 2020 Salı günü 2. Bölümü ile izleyicilerle buluşuyor. Ramo dizisi 2. Bölümünde neler olacağını merak ediyorsanız haberimizin devamında dizi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ramo dizisinin 2. Bölümüne ait fragman nihayet diziyi yakından takip edenlerin beğenisine sunuldu. Sunulan fragmanı izlediğimizde dizinin bu hafta yayınlanacak bölümünün de oldukça renkli olacağını görebilmekteyiz. Dizinin yayınlanan fragmanı yayınlanacak olan bölüme ilişkin önemli detaylara sahip. Dizinin geçen hafta yayınlanan bölümünde Ramo ve ailesi uzun yıllar pamuk tüccarlarına ırgatlık yaparak Adana’da yaşamlarını sürdürmüşlerdir. Çukurova’nın neredeyse bütününe sahip olan bir ailenin kirli işlerini yerine getirmek ise şu an yapmakta oldukları iştir. Ramo ailesi ile birlikte yoksul ama bir o kadar da eğlenceli bir mahallede yaşamaktadırlar. Ramo, hem zekası hem de cesareti ile işlerin yürümesini sağlayan kişidir. Ramo oldukça yürekli bir delikanlıdır ve ailesinin kötü muamele görüyor olması karşısında işlerini yürüttükleri aileye karşı kazan kaldırmayı düşünmektedir. Ancak aile üyeleri bunu onaylamaz. Ancak Ramo ailesinin sözünü dinlemez ve isyan eder.

Ramo 2. Bölüm Fragmanı | Tek Parça

Ramo aynı zamanda patronun kızı olan Sibel ile karşılıklı olarak aşk yaşamaktadır. Bu da işleri içinden çıkılmaz hale getirmektedir. Ramo planlarını adım adım uygulamaya geçirmiştir ancak en yakın arkadaşlarından birisi olan Boz bir hata yapar ve tüm planlar alt üst olur. Boz’un yaptığı bu hata Ramo’nun hayatı boyunca alacağı en zor karara almakla karşı karşıya kalmasına sebep olacaktır.

Ramo 2. Bölüm izle, Ramo 2. Bölüm full izle, Ramo 2. Bölüm hd izle, Ramo 2. Bölüm tek parça izle, Ramo 2. Bölüm Son Bölüm izle, Ramo 2. Bölüm Yeni Bölüm izle, Ramo 2. Bölüm Özeti, Ramo 2. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status