Rambo: Son Kan

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Rambo Son Kan Filmin Yönetmeni: Adrian Grunberg

Filmin Oyuncuları: Sylvester Stallone, Yvette Monreal, Adriana Barraza

Filmin Türü: Aksiyon

Filmin Vizyon Tarihi :  20 Eylül 2019

Filmin Süresi : 1 Saat 40 Dakika

Rambo: Son Kan Filmi konusu; Rambo Son Kan izleSylvester Stallone’un başrolünde yer aldığı efsanevi seriyi yeniden dirilten devam halkasında yönetmen koltuğunda Adrian Grunberg oturuyor. Filmde, eski bir asker olan John Rambo’yu Arizona’da yaşadığı çiftliğinde, yoğun bir şekilde Travma Sonrası Stres Bozukluğu ile başa çıkmaya çalışırken buluyoruz. Bulabildiği her gündelik işin peşinde koşarak hayatını idame ettirmeye çalışan Rambo, beladan uzak durmaya çabalamaktadır. Ancak, günün birinde arkadaşı Maria’dan aldığı bir haberle bu durum değişir. Emlak Müdürü olan Maria’nın torunu, bir parti için Meksika sınırını geçtikten sonra ortadan kaybolur. John Rambo, emeklilik günlerine bir ara vererek, arkadaşının torununun izini sürmek için sınıra doğru yola çıkar.

Yeni macerasında John Rambo, kayıp kızı bulmak için Meksika sınırı boyunca iz arar. Çok geçmeden bir insan kaçakçılığı çetesini ortaya çıkarmasıyla birlikte, işler oldukça tehlikeli bir hal alır. Rambo adaleti sağlamak için, üvey kız kardeşi de kaçırılan bir gazeteci ile birlikte çalışmaya başlar. Kahramanımız Rambo, kaçırılan kızları kurtarmak ve amansız bir suç liderini etkisiz hale getirmek için bütün yeteneklerini kullanmaya kararlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Derin Sular - Underwater izle | Derin Sular - Underwater Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle
Derin Sular – Underwater

Derin Sular - Underwater Filmin Yönetmeni: William Eubank Filmin Oyuncuları: Kristen Stewart, T.J. Miller, Jessica Henwick Filmin Türü: Aksiyon, Bilim kurgu, Gerilim Filmin

Kapat
DMCA.com Protection Status