Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
12 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 7,75. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe izle, ekibinin Göbeklitepe macerasının anlatıldığı filmde Göbeklitepe’nin keşfi sonrasında yapılan arkeolojik araştırmalar sadece ülkemizde değil tüm dünyada büyük yankı oluşturmuştur. Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe Full HD Tek Parça izle

Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe Filmin Yönetmeni: İsmail Fidan

Filmin Oyuncuları: –

Filmin Türü: Animasyon, Aile

Filmin Vizyon Tarihi : 27 Aralık 2019

Filmin Süresi : 1 saat 29 dakika

Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe Fragmanı

Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe Film Fragmanı

Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe konusu;

Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe izle, ekibinin Göbeklitepe macerasının anlatıldığı filmde Göbeklitepe’nin keşfi sonrasında yapılan arkeolojik araştırmalar sadece ülkemizde değil tüm dünyada büyük yankı oluşturmuştur. Tüm dünyanın gözü kulağı Göbeklitepe’de yapılan araştırmalardır. Bu esnada Akın’a Şanlıurfa’da yaşayan arkadaşı Veysi’den bir kargo gelir. Akın paketi açtığında içerisinde bakır bir sini olduğunu görür ve buna bir anlam veremez. Bu esnada Veysi’den bir telefon gelir, Veysi telefonda Akın’a peşinde birileri olduğunu söylerken telefon bir anda kesintiye uğrar. Tayfa, ilginç motifler ile süslenmiş olan siniyi incelediği zaman bunun Göbeklitepe’ye ait olduğunu anlar. Rafadan Tayfa ekibi hem siniyi Göbeklitepe’nin kaşifi olan Başkan Amca’ya göstermek hem de ortadan bir anda kaybolan Veysi’yi bulmak için İstanbul’dan Şanlıurfa’ya doğru yola çıkar.

Rafadan Tayfa 2, Bu olaylar esnasında Halley kuyruklu yıldızı da dünyaya doğru yaklaşmaktadır. Rafadan Tayfa ekibi çıktıkları bu yolculukta birbirinden heyecanlı maceralara dalarlar. 2019 yılı sonunda vizyona giren Rafadan Tayfa 2 animasyon filmi çocuklarınız ile birlikte sinemada eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir film olacaktır. Film 1 saat 29 dakika süreye sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status