Radyoaktif 2020

Google News Abone Ol Sinefocus.com
71
Radyoaktif 2020

Radyoaktif 2020 filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Radyoaktif 2020 filmi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinema salonlarında gösterime girmeden önce hakkında oldukça olumlu dönüşler yapılan Radyoaktif 2020 filmi kısa bir süre önce vizyona girdi.

Sinema izleyicilerinden oldukça güzel geri dönüşler alan Radyoaktif 2020 filmi kısa sürede gişede iyi bir hasılat elde etti. Haberimiz içeriğinde Radyoaktif 2020 Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Radyoaktif 2020 filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Radyoaktif 2020 Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 18 Eylül 2020

Filmin Türü : Dram, Biyografi, Romantik

Filmin Yönetmeni : Marjane Satrapi

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Rosamund Pike, Anya Taylor-Joy, Jonathan Aris, Sam Riley, Aneurin Barnard

Filmin Konusu : 18 Eylül 2020 tarihinde ülkemiz sinema salonlarında gösterime giren film 1 saat 50 dakikalık süreye sahiptir.

Marie Curie, 20. yüzyılın en büyük keşiflerinden birisine imza atmıştır. Eşi Piere Curie ile birlikte bilim adına özverili çalışmalarda bulunmuş ve birçok zorlukla mücadele etmek zorunda kalmıştır. Çift tanışıp evlendikten sonra yaptıkları bilimsel çalışmalar ile radyoaktiviteyi keşfetmişlerdir. Yaptıkları çalışmalar ile dönemin bilim çevrelerinde hak ettikleri yeri almak için büyük çaba gösteren çiftin hayat hikayesine odaklanılmaktadır.

Bir cevap yazın