Prodigal Son 2. Sezon

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Prodigal Son 2. Sezon izle; 2020 Dizi fragmanı konusu, Oyuncuları, Prodigal Son izle tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Fox orjinal dizisi olarak hazırlanıp ekranlara taşınan Prodigal Son dizisi, ülke tarihinin gelmiş geçmiş en sosyopat katili olan Doktor Martin Whitly’ nin psikolog oğlu Malcolm Bright yaşadıkları ve başından geçen olaylar konu ediliyor. Prodigal Son 2. Sezon Dizisi Fragmanı, IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Prodigal Son 2. Sezon Dizisi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Prodigal Son 2. Sezon Dizi Hakkında

Prodigal Son 2. Sezon Dizisi 12 Ocak 2021 yayınlanan orjinal Dizisidir. Suç Dram Gizem türünde ki dizi büyük ses getirmiştir. Dizinin yönetmen koltuğunda Chris Fedak, Sam Sklaver otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Chris Fedak, Sam Sklaver almıştır. Prodigal Son 2. Sezon başrol oyuncu kadrosunu ise Tom Payne, Lou Diamond Phillips, Halston Sage, Aurora Perrineau, Frank Harts ve Keiko Agena gibi isimler süslemiştir. 7,7 ‘ lük Prodigal Son 2. Sezon IMDb puanına sahiptir.

Prodigal Son 2. Sezon Dizi konusu

Prodigal Son 2. Sezon Dizi; Fox orjinal dizisi olarak hazırlanıp ekranlara taşınan Prodigal Son dizisi, ülke tarihinin gelmiş geçmiş en sosyopat katili olan Doktor Martin Whitly’ nin psikolog oğlu Malcolm Bright yaşadıkları ve başından geçen olaylar konu ediliyor. NYPD polisleriyle işbirliği halinde olan Malcolm Bright, onların en zorlu ve karmaşık davaları çözmeleri konusunda uzman yardımı sağlamaktadır. Ancak işinin haricinde aile fertlerinin her biri ayrı sorunlu ve onlarla da baş etmek zorundadır.

Prodigal Son 2. Sezon Dizi Fragmanı

Prodigal Son 2. Sezon Dizi oyuncuları kimdir?

Tom Payne
Lou Diamond Phillips
Halston Sage
Aurora Perrineau
Frank Harts
Keiko Agena
Bellamy Young
Michael Sheen
Catherine Zeta-Jones

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status