Pretoria’dan Kaçış

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Pretoria’dan Kaçış filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Pretoria’dan Kaçış filmi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinema salonlarında gösterime girmeden önce hakkında oldukça olumlu dönüşler yapılan Pretoria’dan Kaçış filmi kısa bir süre önce vizyona girdi.

Sinema izleyicilerinden oldukça güzel geri dönüşler alan Pretoria’dan Kaçış filmi kısa sürede gişede iyi bir hasılat elde etti. Haberimiz içeriğinde Pretoria’dan Kaçış Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Pretoria’dan Kaçış filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Pretoria’dan Kaçış Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 4 Eylül 2020

Filmin Türü : Gerilim

Filmin Yönetmeni : Francis Annan

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Daniel Radcliffe, Ian Hart, Daniel Webber, Nathan Page, Stephen Hunter

Filmin Konusu : 4 Eylül 2020 tarihinde ülkemizde sinema salonlarına giren gerilim türündeki yapım 1 saat 46 dakika süreye sahiptir.

2003 yılında yayınlanan Tim Jenkin’in Inside Out: Escape from Pretoria Prison isimli romanından uyarlanan filmde Jenkin 1970’li yıllarda yasaklanmış olan organizasyonlar için ilanlar basmakta ve dağıtmaktadır. Bu nedenle de tutuklanmıştır. 12 yıl hapse mahkum olan Jenkin, kendisi gibi mahkum olan arkadaşları Alex Moumbaris ve Stephen Lee ile beraber yüksek güvenilirliği ile bilinen Pretoria Hapishanesi’nden kaçmaya çalışacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status