Pretoria’dan Kaçış izle full Fragmanı Pretoria’dan Kaçış Türkçe Dublaj izle

Google News Abone Ol Sinefocus.com
454
Pretoria’dan Kaçış izle full Fragmanı Pretoria’dan Kaçış Türkçe Dublaj izle

Pretoria’dan Kaçış izle; 2020 Netflix Film fragmanı konusu, Oyuncuları Pretoria’dan Kaçış tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Pretoria’dan Kaçış filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Pretoria’dan Kaçış filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Pretoria’dan Kaçış film Hakkında

Pretoria’dan Kaçış filmi 4 Eylül 2020 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Gerilim türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Francis Annan otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Francis Annan tarafından kaleme almıştır. Pretoria’dan Kaçış başrol oyuncu kadrosunu ise Daniel Radcliffe, Ian Hart, Daniel Webber, Nathan Page, Stephen Hunter gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 46 dakika olup, 6,8 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Pretoria’dan Kaçış film konusu

Pretoria’dan Kaçış film; 2003 yılında yayınlanan Tim Jenkin’in Inside Out: Escape from Pretoria Prison isimli romanından uyarlanan filmde Jenkin 1970’li yıllarda yasaklanmış olan organizasyonlar için ilanlar basmakta ve dağıtmaktadır. Bu nedenle de tutuklanmıştır. 12 yıl hapse mahkum olan Jenkin, kendisi gibi mahkum olan arkadaşları Alex Moumbaris ve Stephen Lee ile beraber yüksek güvenilirliği ile bilinen Pretoria Hapishanesi’nden kaçmaya çalışacaklardır.

Pretoria’dan Kaçış film Fragmanı

Pretoria’dan Kaçış film oyuncuları kimdir?

Daniel Radcliffe – Tim Jenkin
Daniel Webber – Stephen Lee
Ian Hart – Denis Goldberg
Mark Leonard Winter – Leonard Fontaine
Nathan Page – Mongo
Grant Piro – Captain Schnepel
Adam Ovadia – Van Zadelhoff
Adam Tuominen – Jeremy Cronin

Pretoria’dan Kaçış izle, Pretoria’dan Kaçış full izle, Pretoria’dan Kaçış tek parça izle, Pretoria’dan Kaçış Türkçe Dublaj izle, Pretoria’dan Kaçış 720p izle, Pretoria’dan Kaçış 1080p izle, Pretoria’dan Kaçış tek part izle, Pretoria’dan Kaçış kesintisiz full izle, Pretoria’dan Kaçış altyazılı izle,

Benzer Yazılar