Polaroid

Google News Abone Ol Sinefocus.com
38
Polaroid

Polaroid filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde filmile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinema salonlarında gösterime girmeden önce hakkında oldukça olumlu dönüşler yapılan film kısa bir süre önce vizyona girdi. Sinema izleyicilerinden oldukça güzel geri dönüşler alan film kısa sürede gişede iyi bir hasılat elde etti.

Haberimiz içeriğinde Polaroid Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Polaroid filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Polaroid Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 16 Ekim 2020

Filmin Türü : Gerilim – Korku – Gizem

Filmin Yönetmeni : Lars Klevberg

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Kathryn Prescott, Tyler Young, Samantha Logan, Keenan Tracey, Priscilla Quintana

Filmin Konusu : Gerilim, korku ve gizem türünde bir yapım olan film 1 saat 26 dakikalık süreye sahip olup 16 Ekim 2020 tarihinde sinema salonlarında gösterime girmiştir.

Bird Fitcher lisede öğrenim görmektedir. Bir antika dükkanında çalışmaktadır aynı zamanda. Çalıştığı dükkanda eski bir fotoğraf makinesi bulur. Günün birinde arkadaşları ile beraber bir partiye gider. Yanında dükkanda bulduğu antika fotoğraf makinesini de götürür. Herkes bu makine ile fotoğraf çekinir. Ne var ki zamanla fotoğraf çekilen herkes teker teker ölmeye başlar. Bird şimdi kendini ve arkadaşlarını kurtarabilmek için bu laneti durdurmak üzere harekete geçer.

Bir cevap yazın