Polar izle 2019 Netflix Film Fragmanı Full Tek Parça izle

Google News Abone Ol Sinefocus.com
81
Polar izle 2019 Netflix Film Fragmanı Full Tek Parça izle

Polar izle; 2019 Netflix Film fragmanı konusu, Oyuncuları Polar tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Polar filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Polar filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Polar film Hakkında

Polar filmi 25 Ocak 2019 (Nijerya) yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Aksiyon Polisiye türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda 25 Ocak 2019 (Nijerya) otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Jayson Rothwell, Víctor Santos tarafından kaleme almıştır. Polar başrol oyuncu kadrosunu ise Mads Mikkelsen, Vanessa Hudgens, Katheryn Winnick gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 58 dakika olup, 6,3 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Polar film konusu

Polar film; Duncan Vizla nam-ı diğer Black Kaise, dünyanın en iyi suikastçılarından biridir. Artık emekli olma zamanının geldiğini düşünen Duncan, kendisine huzur içerisinde yeni bir dünya kurmaya karar verir. Ancak eski işvereni Duncan ile ilgili bambaşka düşüncelere sahiptir ve ona büyük bir sorumluluk verir. Duncan, kendisini bir anda daha genç, hızlı ve acımasız katillerden oluşan bir topluluğun başında bulur. O artık oyuna geri dönmek ve hayatı için yeniden savaşmak zorundadır.

Polar film Fragmanı

Polar film oyuncuları kimdir?

Mads Mikkelsen
Vanessa Hudgens
Katheryn Winnick
Matt Lucas