Please Don’t Date Him 6.Bölüm

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Please Don’t Date Him 6.Bölüm | Fragmanı Türkçe Dublaj Altyazılı Full Hd izle

Asya dizileri izlemekten hoşlanan izleyicilerin severek takip ettiği dizilerden birisi olan Please Don’t Date Him 6.Bölüm izle ile ilgili haberimiz detayı içerisinde diziye ait bölümün ne zaman yayınlanacağı, konusu hakkında bilgi edinebilir ve dizinin bu bölümüne ait fragmanı izleyebilirsiniz. Please Don’t Date Him Son | Yeni Bölüm izlemek isteyen dizi takipçilerinin aklında yer alan en önemli sorulardan birisi dizinin yeni bölümünün ne zaman ekranlarda olacağı. Dizinin yeni bölümü ekranlardaki yerini alacak. Dizinin yeni bölüm fragmanı kısa süre önce yayınlandı, fragmanı sitemiz www.sinefocus.com’dan izleyebilirsiniz.

Dizi Türü : Romantik Komedi, Bilim Kurgu

Yayın Tarihi : 10 Kasım 2020

Please Don’t Date Him Konusu :

Pelican Electronics’de yapay zeka kontrollü bir ev aletleri geliştiricisi olan Seo Ji-seong, iyi geliştirilmiş bir program gibi mükemmel bir yaşam sürmeyi hayal ediyor.

Sesle etkinleştirilen özelliklere sahip bir Yapay Zeka buzdolabı üzerinde çalışırken, Milli İstihbarat Teşkilatı tarafından kaybolan bir süper sensör çipini buzdolabına yerleştirir ve sebzelerin tazeliğini söylemek yerine pislikleri toplayan bir “Ancestral Spirit” programı geliştirilir. Ji-seong, kusursuz nişanlısı Jeong-han’ın aslında Yakışıklı Prens olmadığını öğrenir. Bir gün, programın analiz edemediği, sosyal medya kaydı olmayan itfaiyeci Jung Kook-hee ortaya çıkar. Ji-seong, internette geçmişinden hiçbir iz olmadığı için ona şüpheyle yaklaşır.

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status