Pity – Zavallı

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Pity – Zavallı Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 19 Temmuz 2019

Filmin Yönetmeni : Babis Makridis

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Evdoxia Androulidaki, Makis Papadimitriou, Giannis Drakopoulos

Filmin Konusu : Pity – Zavallı izle, yalnızca mutsuz olduğu anlarda kendini iyi hisseden bir adamın tuhaf öyküsünü perdeye aktarıyor. Lawyer, karısı bir süredir komada olan ancak mutsuzluktan adeta keyif alan bir adamdır. Hayatında her şeyin tıkırında gittiği dönemler, onu resmen boğar. Ama ne zamanki dertler derya olur, Lawyer kendine gelir. Bir mutluluk kırıntısı yakaladığında, devamını getirebilmesi için yine mutsuzluğun peşine düşer. Acı ve kedere öylesine bağlanmıştır ki, bu duyguların haricindeki hiçbir şey onun yüzünü güldüremez.

Bu nedenle Lawyer, üzüntü ve acıyla harmanlanmış bir yaşam sürmek için elinden gelenin fazlasını yapmaya hazırdır. Son dönemlerin en saygı duyulan Yunan yönetmenlerinden Babis Makridis, Pity – Zavallı’nın yönetmen koltuğunda oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise, Evdoxia Androulidaki, Makis Papadimitriou, Giannis Drakopoulos gibi Yunan sinemasının tanınmış isimleri yer alıyor.

Pity – Zavallı 2019 Filmi izle, Pity – Zavallı Tek parça izle, Pity – Zavallı Full hd izle, Pity – Zavallı Türkçe Dublaj izle, Pity – Zavallı Türkçe Altyazılı izle

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status