Pinokyo – Pinocchio

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 1,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Pinokyo – Pinocchio Filmin Yönetmeni: Guillermo Del Toro, Mark Gustafson

Filmin Oyuncuları: —-

Filmin Türü: Animasyon                                                                         

Filmin Vizyon Tarihi : 27 Mart 2020

Filmin Süresi : —-

Pinokyo – Pinocchio Filmi konusu; Pinokyo – Pinocchio izle, yaşayan gerçek bir çocuk olmayı her şeyden daha çok arzulayan bir kuklayı konu alıyor. 1930’lu yılların İtalya’sını yansıtan film, endişe yüklü bir tarihi ana, faşizmin yükselmeye başladığı ve diktatör Benito Mussolini’nin ülkenin kontrolünü iyiden iyiye eline aldığı döneme ışık tutuyor. Suyun Sesi filmi ile En İyi Film ve En İyi Yönetmen dalında Oscar kazanan Guillermo del Toro’yu yönetmen koltuğunda gördüğümüz filmin senaryosunu del Toro ile mini animasyon dizisi Over the Garden Wall’u yazan Patrick McHale birlikte kaleme almış.

Klasik çocuk hikayesinin en son sinema uyarlaması olan Pinokyo – Pinocchio, gerçek bir çocuk olma arzusuyla yanıp tutuşan ve hayatta başka amacı olmayan bir kuklayı konu ediyor. İzleyiciyi 1930’lu yılların İtalya’sına götüren film, faşizmin yükselen değer olmaya başladığı ve diktatör Benito Mussolini’nin ülkenin kontrolünü iyiden iyiye ele geçirdiği karanlık döneme odaklanıyor. Suyun Sesi filmi ile En İyi Film ve En İyi Yönetmen dalında Oscar kazanan ünlü yönetmen Guillermo del Toro’nun yönettiği filmin senaryosu ise del Toro ile birlikte, mini animasyon dizisi Over the Garden Wall’u yazan Patrick McHale’e ait. Pinokyo – Pinocchio, Mart 2020’de sinemaseverler ile salonlarda buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Hekimoğlu Bölüm Fragmanı Özeti ile bu gece ekranlara gelecek sevilen dizi Hekimoğlu Bölüm Full HD Tek Parça izle
Hekimoğlu 5. Bölüm

Hekimoğlu 5. Bölüm Fragmanı | Hekimoğlu 5. Bölüm Full HD Tek Parça izle Hekimoğlu 5. Bölüm fragmanı yayında! Hekimoğlu dizisi

Kapat
DMCA.com Protection Status