Peter Rabbit

Google News Abone Ol Sinefocus.com
94
Peter Rabbit

Peter Rabbit izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları Peter Rabbit tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Yaramazlıkları ile nam salmış sevimli Peter ve arkadaşı, buldukları boş kır evini sahiplenerek buraya yerleşmiştir. Peter Rabbit filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Peter Rabbit filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Peter Rabbit film Hakkında

Peter Rabbit filmi 3 Şubat 2018 (ABD) yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Aile Macera türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Will Gluck otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Rob Lieber, Will Gluck kaleme almıştır. Peter Rabbit başrol oyuncu kadrosunu ise Domhnall Gleeson, Rose Byrne, Sam Neill gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 sa. 35 dk. olup, 6,6′ lük IMDb puanına sahiptir.

Peter Rabbit film konusu

Yaramazlıkları ile nam salmış sevimli Peter ve arkadaşı, buldukları boş kır evini sahiplenerek buraya yerleşmiştir. keyifleri yerinde olan arkadaşlar günleri eğlenceli ve sıradan bir şekil de geçmektedir. Bu sefaları Bay McGregor’un ortaya çıkması ile büyük tehlikeye girmiştir. İmha görevi ile ortaya çıkan suratsız bir adam olan McGregor’un ile başları büyük beladadır. Bu duruma çok geçmeden hayvan sever Bea de dahil olmuştur.

Peter Rabbit film oyuncuları kimdir?

Rose Byrne
Domhnall Gleeson
Sam Neill
Daisy Ridley
Elizabeth Debicki
Margot Robbie

Bir cevap yazın