Peter Rabbit: Kaçak Tavşan (Peter Rabbit 2)

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Peter Rabbit: Kaçak Tavşan (Peter Rabbit 2) izle, 2021 Film oyuncuları, konusu nedir, imdb puanı, fragmanı full hd izle, Peter Rabbit: Kaçak Tavşan (Peter Rabbit 2) filmi Türkçe Dublaj Alt Yazılı tek parça izle haberlerini yazımızda detaylı olarak bulabilirsiniz. 6 Ağustos 2021 tarihinde vizyona girerek sinema salonlarında izleyiciler ile buluşan Peter Rabbit: Kaçak Tavşan (Peter Rabbit 2) Filmi, Macera, Komedi, Animasyon türünde bir yapımdır.

Peter Rabbit: Kaçak Tavşan (Peter Rabbit 2) Filmi Konusu | Oyuncuları | IMDB Puanı

Vizyon Tarihi : 6 Ağustos 2021

Filmin Türü : Macera, Komedi, Animasyon

Filmin Yönetmeni : Will Gluck

Filmin Oyuncuları : Rose Byrne, Domhnall Gleeson

IMDB Puanı : Henüz Belli Değil

Filmin Süresi : 1 saat 33 dakika

Peter Rabbit: Kaçak Tavşan (Peter Rabbit 2) fragmanı full hd izle, Film konusu, oyuncuları, imdb puanı, yorumları

Peter Rabbit: Kaçak Tavşan (Peter Rabbit 2) Filmi Konusu

6 Ağustos 2021 tarihinde sinema salonlarında gösterime giren Macera, Komedi, Animasyon türündeki film 1 saat 33 dakika süreye sahiptir. A.B.D ve Avustralya ortak yapımı animasyon türündeki yapımın baş rollerinde ise Rose Byrne, Domhnall Gleeson yer almaktadır. Filmin konusunu merak eden izleyiciler için ufak biz özet sunalım;

Tavşan Peter, hayvanların ortak olarak kullandığı bahçede bir düzen kurmak isterken istemediği şekilde gelişen olaylar onun artık yalnız takılmak istemesine neden olur. Herkesin onun sadece kötü yanlarını dile getirmesinden dolayı hayli üzgündür. Günün birinde yolda gördüğü bir tavşan babasının eski bir arkadaşı olduğunu söyler ve Peter’a yakın ilgi gösterir. Peter bu ilgiden dolayı hayli memnundur. Günün birinde aile üyeleri ile birlikte semt pazarını soyarlarken aile üyeleri bir kapana kısılır ve yakalanarak tutsak edilir. Aile büyük bir tehlike altındadır ve Peter onları kurtarmak için büyük bir maceraya atılacaktır. Animasyon türündeki yapım, özellikle küçük yaştaki çocuklar ve ailelerinin severek izleyebilecekleri bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Peter Rabbit: Kaçak Tavşan (Peter Rabbit 2) Filmi Fragmanı Full İzle

DMCA.com Protection Status