Peninsula, Train to Busan 2 – Yarımada

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Bu yıl içerisinde vizyona gireceği duyurulan Peninsula, Train to Busan 2 – Yarımada filmi nihayet gösterime girdi ve birçok sinema salonunda yayınlanmaya başladı. Öncelikle ilgi çekici konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Peninsula, Train to Busan 2 – Yarımada filmi yayınlanan fragmanı ile izleyicilerin film ile ilgili beklentilerini bir üst seviyeye taşıdı. Filmin konusu, yönetmeni, oyuncuları ve fragmanı ile birlikte birçok ilgi çekici detaya haberimizde yer verilmiştir.

Peninsula, Train to Busan 2 – Yarımada filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Peninsula, Train to Busan 2 – Yarımada filmi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinema salonlarında gösterime girmeden önce hakkında oldukça olumlu dönüşler yapılan Peninsula, Train to Busan 2 – Yarımada filmi kısa bir süre önce vizyona girdi. Sinema izleyicilerinden oldukça güzel geri dönüşler alan Peninsula, Train to Busan 2 – Yarımada filmi kısa sürede gişede iyi bir hasılat elde etti. Haberimiz içeriğinde Peninsula, Train to Busan 2 – Yarımada Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Peninsula, Train to Busan 2 – Yarımada filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Peninsula, Train to Busan 2 – Yarımada Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 2 Ekim 2020

Filmin Türü : Gerilim, Aksiyon, IMAX

Filmin Yönetmeni : Sang-ho Yeon

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Dong-Won Gang, Jung-hyun Lee, Daniel Joey Albright

Filmin Konusu : 2 Ekim 2020 tarihinde sinema salonlarında gösterime giren yapım 1 saat 56 dakikaya sahiptir.

İlki 2016 yılında gösterime giren Train to Busan filminin devam halkası olan filmde 4 yıl sonrasına gidilmektedir. Zombiler ülkenin tamamını işgal etmişlerdir ve insanlara saldırmaktadırlar. Ülkenin her yeri tehlike altındadır. Zombi istilasından kurtulmayı başaran bir asker kendisine verilen görev gereği tekrar Kore Yarımadası’na dönmek zorundadır. Görev için gittiği adada enfekte olmamış insanlar ile karşılaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status