Payitaht Abdülhamid 143. Bölüm izle Full 19 Mart 2021 Fragmanı Tek Parça izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Payitaht Abdülhamid 143. Bölüm izle; 19 Mart 2021 dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Payitaht Abdülhamid 143. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Mason paşaya ulaşmaya çalışan Abdülhamid yeni bir plan yapar. Mahmut Paşa’nın ardındaki sır perdesi aralanır. Payitaht Abdülhamid 143. Bölüm 19 Mart 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Payitaht Abdülhamid Geçen Bölüm Özeti

Payitaht Abdülhamid 143. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Mason paşaya ulaşmaya çalışan Abdülhamid yeni bir plan yapar. Mahmut Paşa’nın ardındaki sır perdesi aralanır. Kardeşi Necip Paşa’yı kurtarmak için onun kılığına giren Selim’i ise bir sürpriz beklemektedir. Abdülhamid’in aldığı karar haremin güç dengelerini değiştirir. Aliye, aşkıyla arasına giren tüm engelleri aşmayı başarır ama bu sefer karşısına Fatma çıkar.

Payitaht Abdülhamid 143. Bölüm izle Fragmanı

Payitaht Abdülhamid dizi konusu

Payitaht Abdülhamid dizisi, yapımını Filinta dizisinden hatırlayacağınız gibi Es Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Serdar Akar’ın, senaristliğini Uğur Uzunok’un kalem aldığı tarihi-kurgu türündeki Türk televizyon dizisidir. TRT 1’de yayımlanan dizi, 34. Osmanlı padişahı II. Abdülhamid’in saltanat döneminin son 13 yılında (1896-1909) geçmektedir. Tarih 1896.1909. Sultan Abdülhamid’in saltanatının 20. yılıdır. Abdülhamid döneminde içeride başta iç ve dış güçler İngilizler ile yaşanılan olayların konu edilmektedir.

Payitaht Abdülhamid dizi oyuncuları kimdir?

Bülent İnal (Abdülhamid)
Özlem Conker (Bidar Kadın Sultan)
Hakan Boyav (Mahmud Paşa)
Selen Öztürk (Seniha Sultan)
Saygın Soysal (Theodor Herzl)
Ezgi Eyüboğlu (Ahsen)
Can Sipahi (Şehzade Abdülkadir)
Bahadır Yenişehirlioğlu (Tahsin Paşa)
Gözde Kaya (Hatice Sultan)
Duygu Gürcan (Naime Sultan)
Eren Hacısalihoğlu (Kemalettin Paşa)
Ali Nuri Türkoğlu (Emanuel Karaso)
Kaan Turgut (Sabahattin)
Elif Özkul (Fehime Sultan)
İbrahim Kendirci (Yusuf)
Aydın Sigalı (Osman Paşa)
Fatih Sevdi (İzzet Paşa)
Taner Ertürkler (Selim Paşa)

DMCA.com Protection Status