Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm Full izle Fragmanı 29 Ocak 2021 Tek Parça

Google News Abone Ol Sinefocus.com
44
Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm Full izle Fragmanı 29 Ocak 2021 Tek Parça

Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Abdülhamid, Duyun-u Umumiye’ye olan borçların bitirileceği konusunda ki planlarını saklı tutmaktadır. Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm 29 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Payitaht Abdülhamid Geçen Bölüm Özeti

Payitaht Abdülhamid 136. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Abdülhamid, Duyun-u Umumiye’ye olan borçların bitirileceği konusunda ki planlarını saklı tutmaktadır. Ünlü banker Ernest Cassel, artık payitahttadır ve bu sayede İngiltere en büyük kozunu ortaya koymuştur. Eşref Aziz, saray tarafından görevlendirildiği konuda o güne kadar hiç duyulmamış bir örgütle karşı karşıya kalmıştır.

Naime ve Aliye, saraydan göndermek için Saliha Hanım’ a kurdukları tuzağa Stefano’ nun hamlesi ile kendi tuzaklarına düşmüşlerdir. Emsal, yaşanan bu olaylardan dolayı Saliha Hanım’ ın başına gelenlerin arkasında Naime olduğundan şüphelenirken bu konuda kanıt bulması ile haremde ortalık iyice kızışır.

Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm izle Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Payitaht Abdülhamid 29 Ocak 2021

Payitaht Abdülhamid dizi konusu

Payitaht Abdülhamid dizisi, yapımını Filinta dizisinden hatırlayacağınız gibi Es Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Serdar Akar’ın, senaristliğini Uğur Uzunok’un kalem aldığı tarihi-kurgu türündeki Türk televizyon dizisidir. TRT 1’de yayımlanan dizi, 34. Osmanlı padişahı II. Abdülhamid’in saltanat döneminin son 13 yılında (1896-1909) geçmektedir. Tarih 1896.1909. Sultan Abdülhamid’in saltanatının 20. yılıdır. Abdülhamid döneminde içeride başta iç ve dış güçler İngilizler ile yaşanılan olayların konu edilmektedir.

Payitaht Abdülhamid dizi oyuncuları kimdir?

Bülent İnal (Abdülhamid)
Özlem Conker (Bidar Kadın Sultan)
Hakan Boyav (Mahmud Paşa)
Selen Öztürk (Seniha Sultan)
Saygın Soysal (Theodor Herzl)
Ezgi Eyüboğlu (Ahsen)
Can Sipahi (Şehzade Abdülkadir)
Bahadır Yenişehirlioğlu (Tahsin Paşa)
Gözde Kaya (Hatice Sultan)
Duygu Gürcan (Naime Sultan)
Eren Hacısalihoğlu (Kemalettin Paşa)
Ali Nuri Türkoğlu (Emanuel Karaso)
Kaan Turgut (Sabahattin)
Elif Özkul (Fehime Sultan)
İbrahim Kendirci (Yusuf)
Aydın Sigalı (Osman Paşa)
Fatih Sevdi (İzzet Paşa)
Taner Ertürkler (Selim Paşa)

Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm izle, Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm full izle, Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm tek parça izle, Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm ne zaman, Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm kıyafetleri, Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm ilk sahne, Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm ön izleme, Payitaht Abdülhamid dizisi Yeni Son Bölüm izle, Payitaht Abdülhamid Dizisi 29 Ocak 2021, Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm canlı izle, Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm kesintisiz izle, Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm 720p izle, Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm 1080p izle

Bir cevap yazın