Payitaht Abdülhamid 135. Bölüm

Google News Abone Ol Sinefocus.com
24
Payitaht Abdülhamid 135. Bölüm

Payitaht Abdülhamid 135. Bölüm izle; dizi fragmanı, özeti, tanıtımı, yeni son bölüm Payitaht Abdülhamid 135. Bölüm tek parça olarak full izle için tüm detaylar. Rus filosunun Kırım Türklerini kurtarmak için harekatı için boğazdan geçme taleplerini Abdülhamid, kabul eder ve bu meselenin gizlilikle yürütülmesini ister. Payitaht Abdülhamid 135. Bölüm 22 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi.

Payitaht Abdülhamid Geçen Bölüm Özeti

Payitaht Abdülhamid 135. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Rus filosunun Kırım Türklerini kurtarmak için harekatı için boğazdan geçme taleplerini Abdülhamid, kabul eder ve bu meselenin gizlilikle yürütülmesini ister. Hechler, Selanik Mason Locası ile güç birliği yaparak planı ifşa etmeye çalışmaktadır. Eşref Aziz ise oğlunun kimin elinde olduğunu öğrenmek için tüm gücünü kullanmaktadır.

Tüm planları başarısızlıkla sonuçlanan Naime ve Aliye busefer çıtayı yükseltmiş ve Saliha Sultan’ ı saraydan göndermek için çok tehlikeli bir yol seçmişlerdir. Bu hamlelerinde onlara yardım etmek için Stefano’ dan destek istemişlerdir.

Payitaht Abdülhamid dizi konusu

Payitaht Abdülhamid dizisi, yapımını Filinta dizisinden hatırlayacağınız gibi Es Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Serdar Akar’ın, senaristliğini Uğur Uzunok’un kalem aldığı tarihi-kurgu türündeki Türk televizyon dizisidir. TRT 1’de yayımlanan dizi, 34. Osmanlı padişahı II. Abdülhamid’in saltanat döneminin son 13 yılında (1896-1909) geçmektedir. Tarih 1896.1909. Sultan Abdülhamid’in saltanatının 20. yılıdır. Abdülhamid döneminde içeride başta iç ve dış güçler İngilizler ile yaşanılan olayların konu edilmektedir.

Payitaht Abdülhamid dizi oyuncuları kimdir?

Bülent İnal (Abdülhamid)
Özlem Conker (Bidar Kadın Sultan)
Hakan Boyav (Mahmud Paşa)
Selen Öztürk (Seniha Sultan)
Saygın Soysal (Theodor Herzl)
Ezgi Eyüboğlu (Ahsen)
Can Sipahi (Şehzade Abdülkadir)
Bahadır Yenişehirlioğlu (Tahsin Paşa)
Gözde Kaya (Hatice Sultan)
Duygu Gürcan (Naime Sultan)
Eren Hacısalihoğlu (Kemalettin Paşa)
Ali Nuri Türkoğlu (Emanuel Karaso)
Kaan Turgut (Sabahattin)
Elif Özkul (Fehime Sultan)
İbrahim Kendirci (Yusuf)
Aydın Sigalı (Osman Paşa)
Fatih Sevdi (İzzet Paşa)
Taner Ertürkler (Selim Paşa)

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın