Payitaht Abdülhamid 134. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 10,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Payitaht Abdülhamid 134. Bölüm izle; yeni son bölüm dizi fragmanı Payitaht Abdülhamid 134. Bölüm tek parça olarak full HD izlemek için tüm detaylar. Payitaht Abdülhamid 132. Bölüm 15 Ocak 2021 yeni fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Abdülhamid, paşalar arasında başka ihanet eden olup olmadığını öğrenmek için Ahmet Nuri’ yi kullanmıştır.

Payitaht Abdülhamid Geçen Bölüm Özeti

Payitaht Abdülhamid 134. Bölümü izlemeye geçmeden önce geçen hafta ki bölümde neler oldu şöyle bir göz atacak olursak; Abdülhamid, paşalar arasında başka ihanet eden olup olmadığını öğrenmek için Ahmet Nuri’ yi kullanmıştır. Ahmet Nuri, masonlara en büyük darbeyi vurabilmek için peşinde olduğu Hechler’de ki gizli evrakların peşindedir. Eşref Aziz, sonunda gizli defteri bulmuş ve nihayet geçmişte ki hesaplaşmasını ve oğlu Ali’ yi kurtaracak koz eline geçmiş ve bununla birlikte Tatavla’ nın izinin peşine düşmüştür.

Payitaht Abdülhamid 134. Bölüm izle Fragmanı 15 Ocak 2021

Saliha Sultan’ ın artık sarayda kalacağını öğrenmesi üzerine Naime; annesinin diliyle babasına bir mektup gönderir. Mektup sayesinde planı Abdülhamid annesini affedecek ve tekrar saraya geri çağıracak bunun üzerine de Saliha Sultan’ ı saraydan göndermiş olacaktır.

Payitaht Abdülhamid 134. Bölüm Tek Parça Full izle

Payitaht Abdülhamid dizi konusu

Payitaht Abdülhamid dizisi, yapımını Filinta dizisinden hatırlayacağınız gibi Es Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Serdar Akar’ın, senaristliğini Uğur Uzunok’un kalem aldığı tarihi-kurgu türündeki Türk televizyon dizisidir. TRT 1’de yayımlanan dizi, 34. Osmanlı padişahı II. Abdülhamid’in saltanat döneminin son 13 yılında (1896-1909) geçmektedir. Tarih 1896.1909. Sultan Abdülhamid’in saltanatının 20. yılıdır. Abdülhamid döneminde içeride başta iç ve dış güçler İngilizler ile yaşanılan olayların konu edilmektedir.

Payitaht Abdülhamid dizi oyuncuları kimdir?

Bülent İnal (Abdülhamid)
Özlem Conker (Bidar Kadın Sultan)
Hakan Boyav (Mahmud Paşa)
Selen Öztürk (Seniha Sultan)
Saygın Soysal (Theodor Herzl)
Ezgi Eyüboğlu (Ahsen)
Can Sipahi (Şehzade Abdülkadir)
Bahadır Yenişehirlioğlu (Tahsin Paşa)
Gözde Kaya (Hatice Sultan)
Duygu Gürcan (Naime Sultan)
Eren Hacısalihoğlu (Kemalettin Paşa)
Ali Nuri Türkoğlu (Emanuel Karaso)
Kaan Turgut (Sabahattin)
Elif Özkul (Fehime Sultan)
İbrahim Kendirci (Yusuf)
Aydın Sigalı (Osman Paşa)
Fatih Sevdi (İzzet Paşa)
Taner Ertürkler (Selim Paşa)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status