Payitaht Abdülhamid 105. Bölüm

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Payitaht Abdülhamid 105. Bölüm Fragmanı Özeti ile bu gece ekranlara gelecek sevilen dizi Payitaht Abdülhamid 105. Bölüm Full HD Tek Parça izle

Payitaht Abdülhamid 105. Bölüm Özeti | Full HD

TRT 1 ekranlarında uzun süredir yayın hayatına devam eden dizi Payitaht Abdülhamid 105. Bölümü ile izleyicilerle buluşuyor. Payitaht dizisi 105. Bölümünde Abdülhamit’in hazırlattığı tuzak işe yaramış ve Vladimir nihayet yakalanmıştır.

Sevilerek izlenen ve kendine has bir izleyici kitlesi edinen dizinin yeni bölüm fragmanı kısa süre önce ekranlarda gösterilmeye başlandı. Dilerseniz dizinin geçen hafta ekranlara yansıyan bölümünde hangi gelişmeler yaşanmıştı kısaca hatırlayalım. Abdülhamit’in planları tutmuş ve Vladimir ele geçirilmiştir. Zalman ise ölüm tehdidine rağmen hastalığını inkar etmektedir ve bu nedenle kanı tetkik edilecektir. Hasta olduğu anlaşılır ise hain olduğu da ortaya çıkacaktır. Zalman’ı kurtarmak için Zülüflü ve Sabahattin harekete geçerler. Selim Paşa, Zalman’ın müptelalığından yakasını kurtarınca kim olduğunu hatırlamaya başlar. Gerçekleri Abdülhamit’e anlatmak amacıyla yola koyulur. Son anda gelen bir pusula ile ölümden kurtulan Halil Halid’in şimdi çok önemli bir görevi bulunmaktadır. Balkanlar’da bir savaşın fitilini ateşleyecek olan bir suikasti engellemek zorundadır.

Payitaht Abdülhamid 105. Bölüm Fragmanı | Tek Parça

Halil Halid, Balkanlar’da bir savaşın patlak vermesine neden olacak suikasti önlemeyi başarabilecek mi? Zülüflü ve Sabahattin, Zalman’ı kurtarmayı başarabilecek mi? Merak edilen tüm bu soruların yanıtlarını dizinin yeni bölümünde bulabilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid 105. Bölüm izle, Payitaht Abdülhamid 105. Bölüm full izle, Payitaht Abdülhamid 105. Bölüm hd izle, Payitaht Abdülhamid 105. Bölüm tek parça izle, Payitaht Abdülhamid 105. Bölüm Son Bölüm izle, Payitaht Abdülhamid 105. Bölüm Yeni Bölüm izle, Payitaht Abdülhamid 105. Bölüm Özeti, Payitaht Abdülhamid 105. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status