Paw Patrol

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Paw Patrol izle, 2019 Netflix Film Fragmanı konusu, oyuncuları, imdb puanı, Paw Patrol filmi full hd izle, Türkçe dublaj ve tek parça izle haberi. Paw Patrol Filmi, Macera Şehri’nin kaosa sürüklenmesine neden olan belediye başkanına karşı zorlu bir mücadeleye girişen kahraman köpekler Ryder ve arkadaşlarının hikayesini konu ediyor.

Paw Patrol film Hakkında

Paw Patrol filmi yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı Paw Patrol: The Movie isimli Paw Patrol filmi Animasyon, Aile, Macera, Komedi türünde ki en iyi film tavsiyesi fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Paw Patrol film yönetmeni koltuğunda Cal Brunker otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Cal Brunker, Bob Barlen tarafından kaleme almıştır. Paw Patrol film oyuncuları ise Christian Malheiros, Rodrigo Santoro, Bruno Rocha gibi başarılı isimler süslemiştir. Paw Patrol IMDb puanı – olarak güncellenmiştir.

Paw Patrol film konusu nedir?

Paw Patrol film; Paw Patrol Filmi, Macera Şehri’nin kaosa sürüklenmesine neden olan belediye başkanına karşı zorlu bir mücadeleye girişen kahraman köpekler Ryder ve arkadaşlarının hikayesini konu ediyor. Humdinger’in Macera Şehri’nin Belediye Başkanı olup, ortalığı kasıp kavurmaya başlaması üzerine Ryder ve kahraman köpek yavruları, zorlu bir mücadeleyle karşı karşıya kalır. Yavru köpeklerden birinin Macera Şehri’ndeki geçmişiyle yüzleşmesi gerekince ekip, yeni arkadaşları bilgili Liberty’den yardım ister. Yeni ekipmanlarla donanan PAW Patrol, Macera Şehri’nin vatandaşlarını kurtarmak ve Belediye Başkanı Humdinger’in hareketli metropolü yok etmesini engellemek için savaşır.

Paw Patrol film Fragmanı

Paw Patrol film Oyuncuları kimdir?

Paw Patrol Film yönetmeni Cal Brunker üstlendiği Paw Patrol oyuncu kadrosunda; Iain Armitage, Marsai Martin, Yara Shahidi gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Iain Armitage
Marsai Martin
Yara Shahidi
Kim Kardashian
Randall Park
Dax Shepard
Tyler Perry
Jimmy Kimmel
Will Brisbin

Paw Patrol izle, Paw Patrol Netflix izle, Paw Patrol full izle, Paw Patrol tek parça izle, Paw Patrol film izle, Paw Patrol Türkçe Dublaj izle, Paw Patrol 720p izle, Paw Patrol 1080p izle, Paw Patrol film eleştirisi yorumları, Paw Patrol film konusu, Paw Patrol film oyuncuları, Paw Patrol film yönetmeni, Paw Patrol fragmanı, Paw Patrol imdb puanı,

DMCA.com Protection Status