Patronlara Tuzak izle, Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları, Netflix Patronlara Tuzak Full HD Tek Parça Türkçe Dublaj izle

Google News Abone Ol Sinefocus.com
29
Patronlara Tuzak izle, Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları, Netflix Patronlara Tuzak Full HD Tek Parça Türkçe Dublaj izle

Patronlara Tuzak izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları Patronlara Tuzak tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. New York’ta çalışan başarılı iki asistan birgün fark ederler ki tam olarak yaptıkları iş aslında patronlarının hayatını kurtarmak. Patronlara Tuzak filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Patronlara Tuzak filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Patronlara Tuzak film Hakkında

Patronlara Tuzak filmi 12 Haziran 2018 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Romantik Komedi türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Claire Scanlon otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Katie Silberman kaleme almıştır. Patronlara Tuzak başrol oyuncu kadrosunu ise Vince Vaughn, Jason Bateman, Faizon Love gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 sa. 45 dk. olup, 6,5′ lük IMDb puanına sahiptir.

Patronlara Tuzak film konusu

New York’ta çalışan başarılı iki asistan birgün fark ederler ki tam olarak yaptıkları iş aslında patronlarının hayatını kurtarmak. Çalışma oranına ve gösterdikleri performansa göre bir çok işi yapıp karşılığın da çok az kazanmaktadırlar. Bu konuya çözüm olarak ikili patronlarından kurtulmak için bir plan kurarlar. Planları içinde patronlarını tanıştırarak aralarında duygusal bir yakınlaşma olmasını sağlamaktır. Patronlarını bir araya getirip onları sevgili olmaları için uğraşırlarken diğer yandan da kendileri de birbirlerini daha iyi tanıyıp yakınlaştıklarını fark ederler.

Patronlara Tuzak film oyuncuları kimdir?

Zoey Deutch – Harper Moore
Glen Powell – Charlie Young
Lucy Liu – Kirsten Stevens
Taye Diggs – Rick Otis
Joan Smalls – Suze
Meredith Hagner – Becca
Pete Davidson – Duncan
Jon Rudnitsky – Mike
Tituss Burgess – Creepy Tim
Noah Robbins – Intern Bo
Jaboukie Young-White – Assistant Alex

Bir cevap yazın