Paris’te Bahar

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Paris’te Bahar izle, 2021 Film konusu, oyuncuları, imdb puanı, fragmanı full hd izle, Paris’te Bahar filmi tek parça izle haber detayı. 16 Temmuz 2021 tarihinde sinema salonlarında gösterime giren Paris’te Bahar Filmi, Romantik Komedi ve Dram türünde bir yapım olup 1 saat 13 dakika süreye sahiptir.

Paris’te Bahar Filmi Konusu | Oyuncuları | IMDB Puanı

Vizyon Tarihi : 16 Temmuz 2021

Filmin Türü : Romantik Komedi – Dram

Filmin Yönetmeni : Suzanne Lindon

Filmin Oyuncuları : Suzanne Lindon, Arnaud Valois, Frédéric Pierrot, Florence Viala, Dominique Besnehard

IMDB Puanı : 5.7

Filmin Süresi : 1 saat 13 dakika

Paris’te Bahar Film Konusu Nedir?

Senaryosu Suzanne Lindon tarafından yazılan ve yönetilen yapım 16 Temmuz 2021 tarihinde ülkemiz sinema salonlarında gösterime girmiştir. Romantik komedi ve dram türünde bir yapım olan film 1 saat 13 dakikalık süreye sahiptir.

Filmin konusuna kısaca değinecek olursak; Suzanne, 16 yaşında genç bir kızdır. Son dönemde kendi yaş grubu ile takılmaktan ve onlarla beraber vakit geçirmekten artık iyice sıkılmıştır. Kendi yaş grubunda yer alan gençler ile uyum sağlayamamaktadır. Suzanne, okula gidip gelirken yolunun üzerinde bir tiyatronun önünden geçmektedir. Günün birinde tiyatroda kendisinden yaşça büyük bir tiyatro oyuncusu ile tanışır. Suzanne aradan zaman geçtikçe bu yabancıyı aklından çıkaramaz ve birlikte vakit geçirmeye başlarlar. Günler ilerledikçe birbirlerine aşık olurlar. Ancak derin bir ikilem vardır. Yaşıtları için harika bir yaş aralığı olan bu yaşlarını acaba Suzanne kaçırmakta mıdır?

Paris’te Bahar Film Fragmanı

Paris’te Bahar Film Oyuncuları Kimdir?

16 Temmuz 2021 tarihinde vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda Suzanne Lindon oturmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise;

Suzanne Lindon,

Arnaud Valois,

Frédéric Pierrot,

Florence Viala,

Dominique Besnehard yer almaktadır.

DMCA.com Protection Status