Paris – Texas

Google News Abone Ol Sinefocus.com
19
Paris – Texas

Paris Texas filmi izlemeyi düşünen ve öncesinde film ile alakalı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizde aradığınız bilgileri bulabilirsiniz. Haberimiz içeriğinde filme ilişkin geniş bilgiler bulabilirsiniz.

Film gösterimi yapılmakta olan sinema salonlarında vizyona girmeden evvel hakkında hayli yüksek sayıda haber yapılan film oldukça merak edilmekte. Sinema eleştirmenleri tarafından hakkında oldukça güzel haberler yapılan Paris Texas filmi gişede de bu başarısını devam ettirdi. Haberimizde Paris Texas Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Paris Texas filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Bu ay içerisinde gösterime girecek filmler arasında kendine ayrı bir yer edinen, film severler tarafından da büyük bir heyecan ile vizyona girmesi beklenen Paris Texas nihayet izleyicilerin ve sinema eleştirmenlerinin beğenisine sunuldu. Paris Texas filmine ilişkin aklınızda olan sorulara cevap vermek için hazırladığımız yazımız içerisinde film ile ilgili geniş ve özenle hazırlanmış bilgiler bulabilirsiniz. Paris Texas filminin oyuncu kadrosunda yer alan aktrislerin yanında filmin yönetmeni, yayınlanmış olan fragmanları ve en önemlisi de tabi ki filmin konusunu haberimizi okuyarak öğrenin.

Paris Texas Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 2 Ekim 2020

Filmin Türü : Yabancı , Dram

Filmin Yönetmeni : Wim Wenders

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Harry Dean Stanton, Nastassja Kinski, Dean Stockwell, Aurore Clément

Filmin Konusu :

Dram türünde bir yapım olan film 2 saat 25 dakikalık süreye sahiptir ve 2 Ekim 2020 tarihinde sinema salonlarında gösterime girmiştir.

Filmin baş rol kahramanı olan Travis, kendi dünyasında bir hayat sürdürmektedir. Dış dünya ile bağlarını koparmıştır ve kendi dünyası içerisinde kapalı bir yaşama devam etmektedir.

Travis yıllar boyu ortalıklarda görünmez. Günün birinde abisi onu bulacaktır ve tekrar dış dünya ile bağlar kurması için yardımcı olmaya çalışacaktır. Bunun için ilk olarak Travis’i Los Angeles’ta yaşamakta olan oğlunun yanına getirir. Daha sonra eski karısını bulmak için birlikte hareket etmeye başlarlar.

Bir cevap yazın