Paranormal Hikâyeler (2021)

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Paranormal Hikâyeler Filmi Konusu Nedir? | Oyuncuları Kimlerdir? | Fragmanı izle

Brandon, yaşamını sahnede sergilediği stand up gösterileri ile kazanmaktadır ve son bir defa sahneye çıkar. Sahnede geçmişinden kesitler taşıyan ve birbiri ile bağlantılı hikayelere yer verir. 1 saat 57 dakika süreye sahip yabancı korku türünde bir yapımdır. Arjantin ve Yeni Zelanda ortak yapımıdır.

Ekim 2021’de vizyona giren Paranormal Hikâyeler filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman şeklinde yapacağınız aramalar ile ilgili tüm detayları haberimiz içeriğinde bulabilirsiniz.

8 Ekim 2021 tarihinde sinema salonlarında gösterime giren korku türündeki film, izleyicilerin beğenisini kazanmayı başardı. Caye Casas‘ın yönetmen koltuğunda yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda ise Raymond E. Lee, Clara Kovacic, Ariadna Asturzzi, Cristian Majolo, Bruno Giacobbe rol almaktadır.

Paranormal Hikâyeler Filmi Konusu Nedir

Filmin merkezinde yer alan Brandon, pek de iyi bir yaşantıya sahip değildir. Hayatını salonlarda sergilediği stand up şovları ile idame ettirmektedir. Filmde son defa bir şov sergilemek için sahneye çıkan Brandon, şov esnasında bir çok esprinin yanı sıra farklı hikayeler anlatır. Her hikayeden önce hikaye ile ilgili bir makyaj yaparak sahneye çıkan Brandon, anlattığı korku dolu hikayeler ile dikkatleri üzerine çeker. Kimi hikayesinde biz genç kıza musallat olan bir şeytanı, kiminde zombileri, birisinde seri katili birisinde uzay boşluğunda kalan bir astronotun yaşadıklarını anlatmaktadır. Bir süre sonra Brandon bu anlattığı hikayelerin aslında birbirleri ile bağlantılı olmasının yanı sıra geçmişinden de izler taşıdığını anlayacaktır.

Paranormal Hikâyeler Filmi Oyuncuları

Raymond E. Lee, Clara Kovacic, Ariadna Asturzzi, Cristian Majolo, Bruno Giacobbe

Paranormal Hikâyeler Filmi Fragmanı izle

DMCA.com Protection Status