Paranormal Chat

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
1 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 9,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Paranormal Chat Filmin Yönetmeni: Matthew Solomon

Filmin Oyuncuları: Richard Hatch, Alison Haislip, Brady Smith

Filmin Türü: Gerilim, Korku

Filmin Vizyon Tarihi : 20 Aralık 2019

Filmin Süresi : 1 saat 21 dakika

Paranormal Chat Filmi konusu; Paranormal Chat izle, Martin Takagi, Amerikan İç Güvenlik Bakanlığı’nda görev yapmakta olan bir ajandır. Görevi internet trafiğini kontrol etmektedir. Oldukça gelişmiş teknikler, cihaz ve donanımlar ile internet üzerinde olup biten her şey kontrol edilebilmektedir. Bu şekilde internet üzerinde tam bir kontrol sağlanmaktadır ve kişilerin özel hayatı dahi gözlemlenebilmektedir.

Martin Takagi günün birinde yine olağan şekilde internet üzerindeki trafiği kontrol etmekte iken bir karı kocanın görüntülü görüşmesini gizlice izlemeye başlar. Kadın Londra’da eşi ise Los Angeles’ta ikamet etmektedir ve birbirlerinden uzak oldukları için görüntülü olarak görüşme yapmaktadırlar. Martin Takagi bu çiftin görüntülü görüşmelerinden etkilenerek onları izlemeye koyulur. Ancak bu iki çiftin görüşmelerinde olağan üstü durumlar yaşanmaktadır. Görüşmeler esnasında evlerinde garip olaylar gerçekleşmekte, bir anda görünüp kaybolan figürler ortaya çıkmaktadır. Paranormal olayların yaşandığı bu görüşmeler korku ve gerilimin tavan yaptığı olayları içermektedir. Korku ve gerilim türündeki filmleri izlemekten hoşlanan sinemaseverlerin oldukça ilgisini çekeceğini düşündüğümüz Paranormal Chat filmi 20 Aralık 2019 tarihinde vizyona girmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
survivor 2020 fragmanı canlı full hd tek parça izle
Survivor 2020 25.Bölüm

Survivor 2020 25.Bölüm izle 22 Mart 2020 yeni son bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 2020 25.Bölüm Fragmanı Full HD Tek Parça

Kapat
DMCA.com Protection Status