Paralel Anneler Filmi Konusu, Oyuncuları, Fragmanı

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Paralel Anneler Filmi 2022 Konusu, Oyuncuları, fragmanı, Netflix, full, izle, ne zaman, vizyon tarihi, yönetmeni, senaristi, yorumları, IMDb

Paralel Anneler Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Filmin yayınlanma tarihi 18 Mart 2022 olarak açıklanan Dram türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: 7,1 Vizyon film izle arasında yer alan sinema filmidir. Paralel Anneler film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 2 Saat süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri İspanya’da gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Pedro Almodóvar yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Penélope Cruz, Rossy de Palma, Aitana Sánchez-Gijón, Milena Smit, Daniela Santiago gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Paralel Anneler filmi; Yönetmenliğini Pedro Almodóvar’ ın yaptığı Dram türünde ki Paralel Anneler filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Tesadüf ederi aynı zaman da ve aynı anda doğum yapan iki kadının yaşamları konu ediliyor. Doğum zamanı gelen iki kadın aynı hastane odasında karşılaşmıştır. İki kadın da bekar olmalarına rağmen hamile kalmışlardır ve anne adayıdırlar. Orta yaşlı Janis, bu durumdan şikayetçi değildir ve heyecanla çocuğunun doğmasını ve anne olmayı beklemektedir. Ancak diğer yandan henüz çok genç olan Ana, çocuk sahibi olmaya hazır olmadığını düşünen genç bir kadındır. Anne olmak onu son derece endişelendirmekte ve kendini henüz böyle bir sorumluluğa hazır hissetmemektedir. Bu süre de gelişen dostlukları birbirleri karşısında etkileri aralarında büyük bağlar kurulmasın sağlamıştır.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Pedro Almodóvar oyuncu kadrosu; Penélope Cruz, Rossy de Palma, Aitana Sánchez-Gijón, Milena Smit, Daniela Santiago gibi başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

2022 Dram Film izle arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

Madres paralelas, Parallel Mothers Netflix, release date, trailer, full movie, watch online, cast, Paralel Anneler, ne zaman çıkacak, gösterime giriş tarihi, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status