Outside the Wire

Google News Abone Ol Sinefocus.com
57
Outside the Wire

Outside the Wire izle; Outside the Wire Film fragmanı konusu, Oyuncuları tek parça ve full HD olarak türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar.

Outside the Wire izle; Outside the Wire Film fragmanı konusu, Oyuncuları tek parça ve full HD olarak türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Outside the Wire Netflix filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Outside the Wire filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Outside the Wire film Hakkında

Outside the Wire 15 Ocak 2021′ de yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Aksiyon, BilimKurgu, Fantastik, Macera türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Mikael Håfström oturuken, yapımcılılığını ve senaryosunu Rob Yescombe, Rowan Athale kaleme almıştır. Outside the Wire başrol oyuncu kadrosunu ise Anthony Mackie, Damson Idris, Emily Beecham, Michael Kelly, Pilou Asbæk gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 sa. 40 dk. olup, 5,7′ lük IMDb puanına sahiptir.

Outside the Wire film konusu

Gelecekten günümüze aksiyon dolu bir film sizlerle; insansız hava aracı pilotu Harp (Damson Idris) çok tehlikeli bir görev için ölümcül bir bölgeye gönderilir. Kıyamet cihazı asilerin eline geçmiştir ve kullanılması çok tehlikeli sonuçlar doğurabileceğinden vakit kaybetmeden cihazı asilerin elinden geri almak zorundadır. Bu görev o kadar da kolay değildir ve çok büyük tehlike altındadır. Bu görev için android subay Leo’nun (Anthony Mackie) komutasında ki özel bir birimle göreve başlar.

Outside the Wire film oyuncuları kimdir?

Anthony Mackie (Leo)
Damson Idris (Harp)
Enzo Cilenti (Miller)
Emily Beecham (Sofiya)
Michael Kelly (Eckhart)
Pilou Asbæk (Victor Koval)

Bir cevap yazın