Outbreak – Tehdit

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Outbreak – Tehdit Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 1995

Outbreak – Tehdit Filmi Yönetmeni : Wolfgang Petersen

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Dustin Hoffman, Cuba Gooding Jr., Morgan Freeman

Filmin Türü : Aksiyon, Gerilim, Dram

Filmin Süresi : 2 Saat 8 Dakika

Outbreak – Tehdit Filmi Konusu : Outbreak – Tehdit izle, Zaire’de çok tehlikeli ve ölümcül bir virüs ortaya çıkmıştır. Albay Sam Daniels, bulaşıcı hastalıklar ile ilgili bir uzmandır. Zaire’de bir anda ortaya çıkan bu ölümcül virüsü araştırmak ile görevlendirilir. Albay Sam Daniels, yaptığı araştırmaların sonucu olarak bu virüsün Amerika Birleşik Devletleri’ne de sıçradığını tespit eder. Bu virüs o kadar güçlüdür ki çok kısa bir süre içerisinde Amerika’nın geneline yayılarak tüm yaşayan insanları yok edebilecek türdendir. Albay Sam Daniels, eski eşi ile birlikte California’nın küçük bir kasabasında başlayan bu virüsü kontrol almaya çalışırlar. Ancak bu hiç de kolay bir görev değildir.

Son dönemde dünya genelinde görülen Corona virüs salgını kapsamında virüs ve salgın ile ilgili filmlere olan ilginin artış gösterdiğini görmekteyiz. Bu kapsamda Zaire’de ortaya çıkan ve Amerika’nın küçük bir kasabasında da görülen ölümcül bir virüsün kontrol altına alınmaya çalışılması ile ilgili oldukça heyecan dolu bir film ile baş başayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Floor is Lava 1.Sezon
Floor is Lava 1.Sezon 1.Bölüm

Floor is Lava 1.Sezon 1.Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ? Yabancı dizi izlemekten hoşlanan izleyicilerin severek takip ettiği dizilerden birisi olan

Kapat
DMCA.com Protection Status