Ölümcül Masumiyet izle 2021 Netflix Film Fragmanı Full izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Ölümcül Masumiyet izle; 2021 Netflix Film fragmanı konusu, Oyuncuları Ölümcül Masumiyet tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Ölümcül Masumiyet filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Ölümcül Masumiyet filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Ölümcül Masumiyet film Hakkında

Ölümcül Masumiyet filmi 2021 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Erotik Sürükleyici türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Anna Elizabeth James otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Anna Elizabeth James tarafından kaleme almıştır. Ölümcül Masumiyet başrol oyuncu kadrosunu ise Dermot Mulroney, Kristin Davis, Shanola Hampton, Greer Grammer, Lora Martinez-Cunningham, Grayson Berry, Ellen Humphreys, Alexandra Fabbri, Olivia Taylor, Marie Wagenman, Jean Effron, Abella Bala, Amber Pohl, Emily Isabella Peck, Ines France Ware gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 54 dakika olup, 4,0 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Ölümcül Masumiyet film konusu

Ölümcül Masumiyet film; Çok satan kitapların yazarı olan Mary Morrison, yazma sıkıntısı çekmektedir. Mary, yeni romanına odaklanıp, yeni hikayeler yaratabilmek için çabalarken ikiz çocuklarına bakması için masum genç bir kadın olan Grace’i işe alır. Ancak Mary yeni romanına kendisini kaptırmışken, yazdığı hayat ile yaşadığı hayat arasındaki çizgi gittikçe bulanıklaşır.

Ölümcül Masumiyet film Fragmanı

Ölümcül Masumiyet film oyuncuları kimdir?

Kristin Davis – Mary Morrison
Dermot Mulroney – Tom Morrison
Shanola Hampton
Greer Grammer
Melissa Chambers

DMCA.com Protection Status