Ölüler Ordusu izle 2021 Netflix Film Fragmanı Full Tek Parça izle

Google News Abone Ol Sinefocus.com
127
Ölüler Ordusu izle 2021 Netflix Film Fragmanı Full Tek Parça izle

Ölüler Ordusu izle; 2021 Netflix Film fragmanı konusu, Oyuncuları Ölüler Ordusu tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Ölüler Ordusu filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Ölüler Ordusu filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Ölüler Ordusu film Hakkında

Ölüler Ordusu filmi 21 Mayıs 2021 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Aksiyon, Korku türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Zack Snyder otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Zack Snyder, Shay Hatten tarafından kaleme almıştır. Ölüler Ordusu başrol oyuncu kadrosunu ise Dave Bautista, Ella Purnell, Ana de la Reguera gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 52 dakika olup, – ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Ölüler Ordusu film konusu

Ölüler Ordusu film; Army of the Dead, Las Vegas’taki bir zombi salgını sırasında yaşananları konu ediyor. Bir adam salgın sırasında bir grup paralı askeri bir araya getirir ve büyük oynamaya karar verir. Ekip, karantina bölgesine girmeye cesaret ederek gelmiş geçmiş en büyük soygunu gerçekleştirmeye çalışır.

Ölüler Ordusu film Fragmanı

Ölüler Ordusu film oyuncuları kimdir?

Dave Bautista
Ella Purnell
Matthias Schweighöfer