Ölü Yatırım

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
3 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 7,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Ölü Yatırım izle; Ölü Yatırım Film fragmanı konusu, Oyuncuları tek parça ve full HD olarak izlemek için tüm detaylar. Babalarının ani ölümü sonrası bir vurgun yapmayı kararlaştıran iki kardeşin öyküsünü perdeye aktarıyor. Ölü Yatırım Netflix filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Ölü Yatırım filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Ölü Yatırım film Hakkında

Ölü Yatırım Filmi Türkiye yapımı film 2 Ağustos 2019′ da vizyona girmiştir. 2019 Yerli Komedi türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Neslihan Yıldız Alak otururken yapımcılığını ve senaryosunu Serkan Dağlı kaleme almıştır. Ölü Yatırım başrol oyuncu kadrosunu ise Anıl Çelik, Serkan Dağlı, Öykü Çelik isimler süslemiştir. Film süresi 1 Saat 46 dakika olup, 3,8′ lük IMDb puanına sahiptir.

Ölü Yatırım filmi konusu

Babalarının ani ölümü sonrası bir vurgun yapmayı kararlaştıran iki kardeşin öyküsünü perdeye aktarıyor. Hayatlarını bir türlü yoluna koyamayan iki kardeşin babaları ölüm döşeğindedir. Babalarını son anlarında yalnız bırakmayan kardeşler, hiç beklemedikleri bir durumla karşı karşıya kalır. Mezarcılık işi yapan babaları, ölümünden sonra çocuklarının mesleğini devam ettirmesini vasiyet eder. Babaları vefat eder ve genç kardeşler ne yapacaklarına karar vermelidir. Sonunda hiç istememelerine rağmen, babalarının vasiyetini yerine getirmeye karar verirler. Ancak bu süreçte başlarına gelmeyen bela kalmaz.

Ölü Yatırım film oyuncuları kimdir?

Anıl Çelik
Serkan Dağlı
Öykü Çelik
Ceren Kaplakarslan
Nursel Köse

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status