Ölü Nöbeti

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Ölü Nöbeti filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Ölü Nöbeti filmi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinema salonlarında gösterime girmeden önce hakkında oldukça olumlu dönüşler yapılan Ölü Nöbeti filmi kısa bir süre önce vizyona girdi. Sinema izleyicilerinden oldukça güzel geri dönüşler alan Ölü Nöbeti filmi kısa sürede gişede iyi bir hasılat elde etti.

Haberimiz içeriğinde Ölü Nöbeti Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ölü Nöbeti filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Ölü Nöbeti Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 9 Ekim 2020

Filmin Türü : Gerilim – Korku

Filmin Yönetmeni : Keith Thomas

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Dave Davis, Menashe Lustig, Malky Goldman

Filmin Konusu : 1 saat 30 dakika süreye sahip gerilim ve korku türündeki film 9 Ekim 2020 tarihinde sinemalarda yerini almıştır.

Ortadoks Yahudi cemaatinin bir üyesi vefat etmiştir. Geleneklere göre vefat eden kişinin gömülene kadar başında birisinin beklemesi gerekmektedir. Bunun için genç bir adamdan bu görevi yerine getirmesi istenir. Yakov isimli bu genç adam görevini yerine getirirken birbirinden gizemli ve korku dolu olaylar ile karşı karşıya gelir. Olayların ortasında kalan Yakov, kötü yürekli bir ruhun hedefi haline gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status