Olga

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Olga izle; Film Konusu, Oyuncuları, fragmanı, Netflix, full, izle, ne zaman, vizyon tarihi, yönetmeni, senaristi, yorumları, IMDb

Olga Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Filmin yayınlanma tarihi 29 Nisan 2022 olarak açıklanan Spor, Dram türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı:2022 En iyi filmler arasında yer alan sinema filmidir. Olga film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 1 Saat 35 Dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri Fransa, İsviçre, Ukrayna gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Elie Grappe yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Anastasiia Budiashkina, Sabrina Rubtsova, Caterina Barloggio gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Olga filmi; Yönetmenliğini Elie Grappe’ ın yaptığı Spor, Dram türünde ki Olga filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. İsviçre’de sürgüne gönderilen 15 yaşındaki Ukraynalı jimnastikçi, ülkenin Ulusal Spor Merkezi’nde bir yer elde etmek için çalışır. Ülkede bir isyan çıktığında ve işin işine ailesin de karıştığında gencin kaygıları artar.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Elie Grappe oyuncu kadrosu; Anastasiia Budiashkina, Sabrina Rubtsova, Caterina Barloggio gibi başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

Spor, Dram Dram Vizyon Filmleri arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

For Zeko, Netflix, release date, trailer, full movie, watch online, cast, Olga, ne zaman çıkacak, gösterime giriş tarihi, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status