Okul Tıraşı Film Konusu, Oyuncuları, imdb Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Okul Tıraşı Filmi 2022 Konusu, Oyuncuları, fragmanı, Netflix, full, izle, ne zaman, vizyon tarihi, yönetmeni, senaristi, yorumları, IMDb

Okul Tıraşı Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi

Filmin yayınlanma tarihi 18 Mart 2022 olarak açıklanan Dram türünde dikkat çeken filmler arasında yer almaktadır. İmdb Puanı: 7,3 Netflix film izle arasında yer alan sinema filmidir. Okul Tıraşı film konusu, oyuncuları, fragmanı ve film hakkında diğer detaylar izleyici tarafından merakla beklenmektedir.

Filmin toplam süresi 1 saat 25 Dakika süren film sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Filmin yapımcı ülkesi ve çekimleri Türkiye, Romanya’de gerçekleştirilmiştir. Film tanıtım fragmanı ile en iyi sahneleri sinema severlerin beğenisine sunulmuştur. Film yönetmeni Ferit Karahan yaptığı yaptığı başarılı bir filmdir. Film oyuncuları ise Cansu Fırıncı, Mahir İpek, Melih Selçuk, Ekin Koç, Münir Can Cindoruk gibi başarılı isimler yer almıştır. Filmler hakkında aradığınız tüm detaylar sizler için sunulmaktadır.

Film konusu nedir?

Okul Tıraşı filmi; Yönetmenliğini Ferit Karahan’ ın yaptığı Dram türünde ki Okul Tıraşı filmi sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Şehir merkezinden uzakta bir yatılı okulda Yusuf’ un ansısın rahatsızlanması üzerine Memo okul yönetimine bu durumu bildirir. Ancak okul yönetimi bu talebine gerektiği kadar hızlı kabul etmemelerinden dolayı zor durumda kalmışlardır. Yoğun kar yağışından dolayı yollar kapanmıştır. Çok katı kurallar ile yönetilen erkek yatılı okulunda yönetim hastaneye gidilme kararı alması gecikmesinden dolayı kar yağışı yolları kapatmıştır. Bu olaydan okul yönetimi ve öğretmenler yakalarını sıyırmanın peşine düşmüşken diğer yandan bir çok sır da gün yüzüne çıkmaya başlamıştır.

Film Fragmanı

Film Oyuncuları kimdir?

Film yönetmeni Ferit Karahan oyuncu kadrosu; Cansu Fırıncı, Mahir İpek, Melih Selçuk, Ekin Koç, Münir Can Cindoruk gibi başarılı oyuncular başrolü paylaşmaktadır.

2022 Dram Film izle arasında yer alan film konusunda aradığınız tüm bilgiler.

Brother’s Keeper Netflix, release date, trailer, full movie, watch online, cast, Okul Tıraşı, ne zaman çıkacak, gösterime giriş tarihi, vizyon tarihi, nerede çekildi, inceleme, eleştirisi, karakterleri, yayınlanma tarihi, sinemalar, hakkında, özeti, ekşi

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status