Ocean’s 8

Google News Abone Ol Sinefocus.com
80
Ocean’s 8

Ocean’s 8 izle; Film fragmanı konusu, Oyuncuları Ocean’s 8 tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Ocean’s serisinde işlediği suç yüzünden beş yıldır hapiste olan Debbie Ocean, cezası dolunca serbest kalmıştır. Ocean’s 8 filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Ocean’s 8 filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Ocean’s 8 film Hakkında

Ocean’s 8 filmi 5 Haziran 2018 (ABD) yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Komedi Polisiye türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Gary Ross otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Gary Ross, Olivia Milch kaleme almıştır. Ocean’s 8 başrol oyuncu kadrosunu ise Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 sa. 50 dk. olup, 6,8′ lük IMDb puanına sahiptir.

Ocean’s 8 film konusu

Ocean’s serisinde işlediği suç yüzünden beş yıldır hapiste olan Debbie Ocean, cezası dolunca serbest kalmıştır. Ancak işlediği suçtan ötürü çıkınca hiç de pişman olmuş, sıradan normal bir hayat sürmek gibi bir hayali yoktur. Çıkar çıkmaz ilk iş yeni bir soygun planlamak olmuştur. Yıldızlar geçidi olan Met Galası soygun için yeni hedefidir. Ancak çok kalabalık bir ortam da gerçekleşecek olan soygun için profesyonel bir ekip gerekmektedir. Nine Ball, Tammy, Lou, Daphne Kluger, Amita, Rose Constance yeni soygun için ekibe dahil olarak harika bir soygun ekibi kurulmuştur.

Ocean’s 8 film oyuncuları kimdir?

Sandra Bullock – Debbie Ocean – Danny Ocean’ın kız kardeşi rolünde
Cate Blanchett – Lou rolünde
Helena Bonham Carter – Rose rolünde
Anne Hathaway – Daphne Kluger rolünde
Rihanna – Nine Ball rolünde
Sarah Paulson – Tammy rolünde
Mindy Kaling – Amita rolünde
Awkwafina – Constance rolünde
Damian Lewis – Debbie’nin eski sevgilisi rolünde
Matt Damon – Linus Caldwell rolünde
James Corden
Richard Armitage

Bir cevap yazın