Nuh Tepesi

Nuh Tepesi izle | Nuh Tepesi Filmi Full HD Tek Parça izle

Nuh Tepesi izle | Nuh Tepesi Filmi Full HD Tek Parça izle

Nuh Tepesi izle, Nuh Tepesi Filmi Konusu, Yönetmeni hakkında tüm bilgileri Nuh Tepesi Fragmanı Full hd tek parça izle 

Filmin Yönetmeni: Cenk Ertürk

Filmin Oyuncuları: Haluk Bilginer, Ali Atay, Hande Doğandemir, Arın Kuşaksızoğlu

Filmin Türü: Dram

Filmin Vizyon Tarihi : 6 Mart 2020

Filmin Süresi : 1 saat 49 dakika

Nuh Tepesi Filmi Konusu, Yönetmeni, Oyuncuları

Nuh Tepesi Full hd | Altyazılı | Türkçe Dublaj izle

Nuh Tepesi Filmi konusu: Ömer’in babası vefat etmiştir ve vasiyet olarak ta Nuh Tepesi diye adlandırılan bir yerde bir ağacın altına gömülmek istediğini belirtmiştir. Ömer babasının bu vasiyetini yerine getirmek istediğinde köyün ileri gelenlerini karşısında bulur. Köylülere göre Nuh Tepesi’nde bulunan bu ağaç Hazret-I Nuh tarafından dikilmiştir. Bu nedenle de onlara göre Ömer’in babası buraya gömülemez. Oysa Ömer’in babası bu ağacı 50 sene evvel kendisi dikmiştir. Köylülere göre kutsal olarak addedilen buy ere babasını gömmek isteyen Ömer, tüm köyü karşısına alacaktır.

Nuh Tepesi Tek Parça 1080p | 720p izle

Vefat eden babasını, vasiyete göre Nuh Tepesi’nde bir ağacın altına defnetmek isteyen Ömer, bu yeri kutsal addeden köylüler ile karşı karşıya kalmıştır. Köy ahalisi, Nuh Tepesi diye adlandırılan tepede bulunan ağacın Hz. Nuh tarafından dikildiğini bu nedenle de kutsallık taşıdığını düşünmektedir. Ancak gerçekte bu ağaç Ömer’in babası tarafından yıllar önce dikilen bir ağaçtır. Şimdi Ömer babasının vasiyetini gerçekleştirmek için köylüler ile karşı karşıya gelmiştir. Dram türünde yer alan filmin oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Ali Atay, Hande Doğandemir, Arın Kuşaksızoğlu gibi isimler yer almaktadır. Filmin Mart 2020 tarihinde vizyondaki yerini alması beklenmekte.

Nuh Tepesi Filmi, Nuh Tepesi Filmi izle, Nuh Tepesi Tek parça izle, Nuh Tepesi Full hd izle, Nuh Tepesi Filmi konusu, Nuh Tepesi Filmi oyuncuları, Nuh Tepesi Filmi Yönetmeni

Bir cevap yazın