Nuh Tepesi Filmi Haberleri – Fragman izle

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Nuh Tepesi filmi izlemeyi düşünden ve öncesinde film ile alakalı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizde aradığınız bilgileri bulabilirsiniz. Haberimiz içeriğinde Nuh Tepesi filmine ilişkin geniş bilgiler bulabilirsiniz. Film gösterimi yapılmakta olan sinema salonlarında vizyona girmeden evvel hakkında hayli yüksek sayıda haber yapılan Nuh Tepesi filmi oldukça merak edilmekte. Sinema eleştirmenleri tarafından hakkında oldukça güzel haberler yapılan Nuh Tepesi filmi gişede de bu başarısını devam ettirdi. Haberimizde Nuh Tepesi Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Nuh Tepesi filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

Nuh Tepesi Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 7 Ağustos 2020

Filmin Türü : Yerli, Dram

Filmin Yönetmeni : Cenk Ertürk

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Haluk Bilginer, Ali Atay, Hande Doğandemir, Arın Kuşaksızoğlu

Filmin Konusu :

Yönetmenliğini ve senaristliğini Cenk Ertürk’ün üstlendiği filmde Haluk Bilginer, Ali Atay ve Hande Doğandemir başrolleri paylaşıyorlar.

Nuh Tepesi; babasının vasiyetini yerine getirmeye çalışan Ömer’in hikayesine odaklanıyor. Ömer’in babası ölümünün ardından Nuh Tepesi’ndeki bir ağacın altında gömülmek gibi bir vasiyet bırakmıştır. Babasının bu vasiyetine tüm köylüler ağacın Hz. Nuh tarafından dikildiği ve kutsal olduğu gerekçesiyle büyük bir öfkeyle yaklaşırlar. Halbuki Ömer’in babasının altında gömülmek istediği ağacı, 50 yıl önce yine kendisi dikmiştir. Kasabalıların elinden kutsal bölgelerini alacak olan Ömer’in kasabalılarla yüzleşmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Contagion - Salgın Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle
Contagion – Salgın

Contagion - Salgın Filmin Orijinal İsmi: ContagionFilmin Vizyon Tarihi: 21 Ekim 2011Filmin Süresi: 106dkFilmin Türü: Bilim Kurgu, Aksiyon, Dram, Gerilim,

Kapat
DMCA.com Protection Status