Nomadland Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı izle

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Nomadland izle; 2021 Yapımı Film fragmanı konusu, Oyuncuları Nomadland tek parça ve full HD türkçe dublaj izlemek için tüm detaylar. Fern, 60′ lı yaşlarda göçebe hayatı süren biridir. Şehirde ki ekonomik zorluklar ve herşeyin pahalanmasından dolayı böyle bir yaşam seçen Fern, tüm eşyalarını kaybetmiştir. Nomadland filmi IMDb puanı, konusu, yorumları, inceleme, eleştiri, Nomadland filmi hakkında aradığınız tüm bilgiler haberimizde.

Nomadland film Hakkında

Nomadland filmi 2021 yayınlanan Netflix orjinal filmidir. Dram türünde ki film büyük ses getirmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Chloé Zhao otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Chloé Zhao almıştır. Nomadland başrol oyuncu kadrosunu ise Frances McDormand, David Strathairn, Linda May gibi isimler süslemiştir. Film süresi 1 saat 47 dakika olup, 7,7 ‘ lük IMDb puanına sahiptir.

Nomadland izle Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları

Nomadland film konusu

Nomadland film; Fern, 60′ lı yaşlarda göçebe hayatı süren biridir. Şehirde ki ekonomik zorluklar ve herşeyin pahalanmasından dolayı böyle bir yaşam seçen Fern, tüm eşyalarını kaybetmiştir. Sahip olduğu minibüsü yaşam allanı olarak dizayn edip bir karavan haline getirmiş ve artık burada yaşamaktadır. Modern bir göçebe olarak hayatını karavanın da yaşamaya başlamıştır.

Nomadland Full hd tek parça türkçe dublaj izle

Nomadland film oyuncuları kimdir?

Frances McDormand – Fern
David Strathairn – David
Linda May – Linda
Charlene Swankie – Swankie
Bob Wells – Bob
Peter Spears – Peter

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status