Netflix Sinema Çalışanlarına Destek

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Netflix, COVID-19 pandemisinden olumsuz etkilenen Sinema Televizyon çalışanların İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) ve Sinema Televizyon Sendikası araçılığıyla büyük destek için adım attı.

Netflix, Kovid-19 pandemi döneminde büyük olumsuzluklar yaşayan birçok dizi ve filmin vizyona girmene engel olan ve bu durumdan büyük zarar gören Sinema TV çalışanlarına 4 Milyon TL’ lik yardım yapacağını açıkladı. Bu yardımları İKSV – İstanbul Kültür Sanat Vakfı ve Sinema Televizyon Sendikası aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması planlanmaktadır.

Netflix Yardımlarına Kimler Başvurabilecek

Netflix, İKSV – İstanbul Kültür Sanat Vakfı ve Sinema Televizyon Sendikası aracılığı ile dağıtacağı yardımlarına serbest çalışanlar dahil dizi ve filmlerin vizyon yayınlarının durması ile birlikte kamera, ışık, ses, sanat yönetimi, makyaj, kostüm tasarımı ve ulaşım gibi birçok iş kolunun yanı sıra yine asistanlık, koordinatörlük, operatörlük ve teknisyenlik gibi çeşitli konularda görevli kişiler başvurabilecek. Kişi başı dağıtılacak destek 2 Bin 500 TL olarak belirlendi.

Netflix Yardım Başvurusu

Netflix, yardım başvurusu koşulları hakkında detaylı bilgiler Sinema Televizyon Sendikası’nın internet sitesinde sinematvsendikasi.org yayınlanmıştır. 27 Mayıs 2020 tarihi itibariyle online destek başvuru formu sitede yayınlanması ile birlikte 14 günlük devam eden bir süreç ile başvuru yapılabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Kulyas Lanetin Bedeli izle, Kulyas Lanetin Bedeli Film Konusu, Kulyas Lanetin Bedeli Filmi Oyuncuları, Kulyas Lanetin Bedeli Fragmanı Full Hd Tek Parça izle
Kulyas Lanetin Bedeli

Kulyas Lanetin Bedeli Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 10 Mayıs 2019 Kulyas Lanetin Bedeli Filmi Yönetmeni

Kapat
DMCA.com Protection Status