Netflix Dizisi Elite 4. Sezon Yolda mı ?

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Netflix Dizisi Elite 4. Sezon yayınlanan 3 sezonun ardından ulaştığı geniş izleyici kitlesi Elite 4. Sezon Ne zaman fragmanı konusu sinyallerini veriyor.

Netflix dizisi oyuncuları pandemi döneminde evlerinde kaldıkları süre içinde yaptıkları paylaşımlar ve yayınladıkları videolar ile Elite 4. Sezon yolda mı sorularına yol açtılar. Netflix’in İspanya yapımı orijinal dizisi olan Elite, Carlos Montero ve Darío Madrona ikilisinin yaratıcılığı ile 3 sezon büyük başarılara imza atarak büyük bir izleyici kitlesine ulaşmıştır.

Netflix Dizisi Elite Sezon Bilgileri

Netflix Dizisi Elite Konusu ilk sezonda işçi sınıfı olarak değerlendirilen üç genç İspanya’ da zenginlerin gittiği seçkin bir okula kayıt olmaları ile yaşadıkları ve okulda gerçekleşen bir cinayet ile yaşananlar konu ele alınıyor. 2. Sezonda ise, okulda işlenen cinayetin katilinin ortaya çıkması ve hemen akabinde gizemli bir şekil de başka bir dizi karakterinin ortadan kayboluşu işlenmiş. Son olarak 3. sezonda ise başka bir cinayet ile yeni bir maceranın başlayışı ile sezon devam ettirilmiş. Son sezonun bitirilişi ile devamı gelmeyecek izlenimi uyandırırken yapılan açıklamalar 4. Sezon sürprizinin yolda olduğunu göstermekte.

Elite Dizi Oyuncularından Video

Netflix Dizisi Elite Dizisi Oyuncuları Pandemi Videosu

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status