Nasipse Olur

Puanım :
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan
2 Kişi oy verdi. Ortalama puan: 5,00. Bu Filme oy vermek ister misiniz?
Loading...

Nasipse Olur Filmin Yönetmeni: Selahattin Sancaklı

Filmin Oyuncuları: Zeyno Eracar, Algı Eke, Burak Sevinç

Filmin Türü: Romantik, Komedi

Filmin Vizyon Tarihi : 14 Şubat 2020

Filmin Süresi : —-

Nasipse Olur Filmi konusu; Nasipse Olur izle, Yönetmenliğini Selahattin Sancaklı’nın üstlendiği yerli yapım Nasipse Olur, art arda gelen felaketler karşısında inatçı bir mücadeleye girişen bir genç kadının başından geçenleri konu alıyor. Günfer, pastacılık işinden geçimini sağlayan genç bir kadındır. Babasının ölümünden sonra büyük bir yıkım yaşayan Günfer, zamanla kendisini toparlamaya uğraşırken, amcasının kumar borçları nedeniyle babasından kalan ekmek fırınına mafyanın göz koymasıyla kendisini iyice kötü bir durumda bulur. Tüm bu olanların üstüne, bir de evlenme hayalleri kurduğu sevgilisi Yaşar tarafından aldatıldığını öğrenir. Bu durum sonucunda Günfer’in hayatı iyiden iyiye altüst olur. Herşeye rağmen, başına gelen felaketlere karşı direnmeye çalışan Günfer’in hayatı bir anda bambaşka bir hal alır. Beklenmedik bir anda mahallenin zengin çocuğu Gökhan ile yolları kesişir ve yaşam mücadelesi tüm zorluklarıyla devam etmektedir.

Nasipse Olur’da;  arka arkaya başına gelen felaketlere karşı hayata tutunmaya çalışan genç bir kadının hayatından kesitler izliyoruz. Günfer, günlük yaşamında pastacılık işinden geçimini sağlayan genç bir kadınken babasının ölümünden sonra büyük bir yıkım yaşar. Kendisini toparlamaya çalışırken, amcasının kumar borçları nedeniyle baba yadigarı ekmek fırınına mafya dadanır. İnatçı kişiliği ve azmi ile tüm bu felaketlerle başa çıkmaya çalışırken, evlenme hayalleri kurduğu  Yaşar tarafından aldatıldığını öğrenmesi ile birlikte iyice dibe çöker. Ancak tam bu esnada Günfer’in hayatında hiç beklenmedik bir gelişme yaşanır. Mahallenin zengin çocuğu Gökhan ile yolları kesişir. Acaba bu kesişme, Günfer’in yaşama tutunma mücadelesini ne yönde etkileyecektir? Nasipse Olur, Şubat 2020’de beyazperdede sinemaseverlerle buluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devamını oku:
Görünmez Adam izle | Görünmez Adam Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle
The Invisible Man – Görünmez Adam

The Invisible Man - Görünmez Adam Yönetmeni: Leigh Whannell Oyuncuları: Elisabeth Moss, Oliver Jackson Cohen, Storm Reid Filmin Türü: Fantastik, Korku Filmin Vizyon

Kapat
DMCA.com Protection Status