Naruto

Puanım :
Google News Abone Ol Sinefocus.com

Naruto izle, 2002 Netflix Macera, Dövüş, Animasyon Film fragmanı full hd izle, Naruto filmi Türkçe dublaj konusu, oyuncuları, imdb tek parça izle.

Naruto film Hakkında

Naruto filmi 18 Haziran 2002 yayınlanan Netflix filmidir. Orjinal adı Naruto: Shippuuden isimli Naruto filmi Macera, Dövüş, Animasyon türünde ki en iyi film önerileri fragmanı izleyicilerle en iyi sahneleri paylaşmış. Naruto film yönetmeni koltuğunda Masaşi Kişimoto otururken, yapımcılığını ve senaryosunu Masaşi Kişimoto tarafından kaleme almıştır. Naruto film oyuncuları ise Maile Flanagan, Junko Takeuchi, Kate Higgins gibi isimler süslemiştir. Naruto IMDb puanı 8,6 olarak güncellenmiştir.

Naruto film konusu

Naruto izle film; Masaşi Kişimoto tarafından çizilen Naruto adlı manga ve anime serisinin başkahramanıdır. Seride, Naruto, doğumundan önce köye saldıran vahşi tilki şeytanın ruhunu taşıyan genç bir ninjadır.

Shonen Jump’ın en popüler karakter anketlerinin ilk beşinde ilk iki sırada (üç kez birinci olmuştur) yer alan Naruto altıncı ankette dördüncü sıraya düşmüştür.

Naruto, Konoha Köyü‘nde 10 Ekim’de Girdap Ülkesi‘nden bir ninja olan Uzumaki Kushina’dan dünyaya geldi. Henüz yeni doğmuş bir bebekken Dokuz-kuyruklu Şeytan Tilki (Kyuubi no Yooko) köylerine saldırdı, Konohagakure (Gizli Yaprak) ve babası Yondaime Hokage (Dördüncü Hokage) Namikaze Minato şeytanı yasaklanmış bir yöntemle, bu işlem sırasında yaşamını sonlandıracağı halde, onun içine mühürlemeye karar verdi. Yondaime’nin dileği Naruto’nun köydeki insanlar tarafından bir kahraman olarak hatırlanmasıydı.

Ancak, işler öyle olmadı. Köy sakinleri suçlayacak ve acılarını ve kayıplarını yönlendirecek bir şey arıyorlardır, ve en uygun adayda oydu. Köyün yetişkinleri, bilinen birkaç istisna dışında, onu köylerine saldıran şeytan tilki olarak bildiler ve davrandılar. Sonuç olarak yalnız ve diğer insanlardan ayrı olarak büyümek zorunda kaldı. Mangada ima edildiğine göre, duygusal olarak çok zor zamanlar geçirdi ve sık sık gözyaşı döktü, fakat kendine ağlamakla bir yere varamayacağını söyledi. Nihayetinde Manga’nın başında çenesi düşük, hiperaktif, yaramaz bir çocuğa dönüştü. Sandaime Hokage gözlemlediği (ve ileride Naruto’nun kendisinin de fark ettiği) bu hareketlerinin nedeni sadece diğer insanlar tarafından kabul edilmektir.

Şans veya kader eseri, gençliğinde Naruto gibi hissetmiş olan öğretmeni Umino Iruka ile tanıştı. Iruka, Naruto’yu bir insan ve ninja gibi gören ve başarısız Dokuz-kuyruklu olarak görmeyen ilk kişiydi. Naruto Iruka’ya onunla beraberken bir baba ile beraber olmanın nasıl bir şey olduğunu anladığını söylemiştir.

Kendini yeterince kanıtlayamamış olan Naruto, Akademi’ye başladığı günden beri Hokage olmayı amaç edindi. Bu isteğinden dolayı Manga ve Anime’nin ilk kısmında çelimsizliği yüzünden herkes onunla dalga geçse de, bu unvana ne kadar yakıştığını manga ve animenin ikinci kısmında kanıtlayacaktır.

Naruto film Fragmanı

Naruto film Oyuncuları

Junko Takeuchi
Chie Nakamura
Kôichi Tôchika
Yoichi Masukawa
Seizô Katô
Kazuhiko Inoue
Tetsuya Kakihara
Masashi Ebara
Kentarô Itô
Yoshinori Fujita
Ayumi Fujimura

Naruto izle, Naruto full izle, Naruto tek parça izle, Naruto film izle, Naruto Türkçe Dublaj izle, Naruto 720p izle, Naruto 1080p izle, Naruto eleştirisi yorumları, Naruto konusu, Naruto oyuncuları, Naruto yönetmeni, Naruto fragmanı, Naruto imdb puanı,

DMCA.com Protection Status